Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Procesja na Boże Ciało przeszła ulicami Osiedla Staszica
~~Staroróżowa Hortensja niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:02
A to prawda te mendy zamknęli koscioly I wodę ..Gd,ie byłeś ch..swiecona wylali.A teraz mendy w czarnych sukienkach udają obrońców ludu Bozego.Gdzie byłeś sztuczny tworzę chrześcijańskijak kazali nosić maski dzieciom podczas pierwszej komuni.Ty łajdaku z Lubania kazałeś nosić maski dzieciom.Dla mnie jesteś j komunistycznymn lakdakiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Krokus niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:08
~~Topazowy Bodziszek napisał(a): Znow katolicy na siłę próboją zainteresować innych swoją do szpiku kosci zepsutą wiarą !
xdddd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Krokus niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:10
~~Staroróżowa Hortensja napisał(a): A to prawda te mendy zamknęli koscioly I wodę ..Gd,ie byłeś ch..swiecona wylali.A teraz mendy w czarnych sukienkach udają obrońców ludu Bozego.Gdzie byłeś sztuczny tworzę chrześcijańskijak kazali nosić maski dzieciom podczas pierwszej komuni.Ty łajdaku z Lubania kazałeś nosić maski dzieciom.Dla mnie jesteś j komunistycznymn lakdakiem .

Xddddd ale wam slina z ust ciekinie lewaczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Krokus niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:11
~~Staroróżowa Hortensja napisał(a): Wy sobie teraz chodźcie Jak była kupczyndemia to zamykaliscie koscioly i kazaliscie nosić namordniki w kościele i się dusić dzieciom w maskach dla mnie jesteście pseudochrzescijanami i dziecmi diabła bo jego rozkazy wykonujecie u wasze sukienkowe czarne diabelskiej sukienki nie zmusza mnie do tych nierobow cożebrzą o pieniądze niedzielnych mszy.Zony nie macie ,dzieci nie macie i ciągle płaczecie że nie macie pieniędzy, nierobie ściągnij sukienkienke i idź do uczucie pracy.Proroctwo mówi, że lud odwroci się od poganskiej Religi. Według Apokalipsy jesteście szkarlatna Nierządnicy.Biada Nam opuszczajmy tą wszeczetnice,abyśmy nie mieli wspólnych uczynków z tą NierządnicaOni oddają już chold Diablu i ztym się nie kryją. JA OPUSCILEM TA ORGANIZACJE SZATANSKA I JESTEM SZCZESLIWYOchrzcilem się w kościele Zielonoswiatkowym.ICzuje ,że mój Pan Jezus Chrystus mnie wspomaga.Jemu chwala I Czesc I Uwielbienie.A nie poganskiej izydzie ,jak ja nazywają Maryja.Nie ma takiego imienia w bibli .Jest Maria matka Pan Naszego.WY KATOLICY NIE OBRAŻAJĄC NIE ZNACIE P.JESTESCIE NEOPOGANAMI .Wam jest tylko potrzebny tłusty wypasiony kapłan, który Wam ochrzci,później tłusty biskup udzieli sakramentu a na koniec tłustego kapłana zaprosicie do pogrzebu.Ludzie czytajcie biblię i przygotowujcie Się do spędzenia czasu jak pierwsi chrześcijanie w Katakumbach. CI w czarnych sukienkach nam nie pomogą. BYLA PROBA ,KAZALI DZIECIOM MASKI NOSIC SKORWIELE.Zastosowana autokorekta

Są szczepionki na wściekliznę tak tylko przypominam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Krokus niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:13
~~Staroróżowa Hortensja napisał(a): Pana Jezusa po procesji w skrzynce zamknęliśmy. TERAZ POGANSKI NAROD IDZIE SWIETOWAC Z SUKIENKOWYM ,KTORY SIE UMOWIL TERAZ z Basią. A CO TAM JA JESTEM WYRUZUMIALY STAJE BO JEST CIEPLO ALE PO CO SIEBIE OSZUKIWAC I LUDZI OBLUDNICY.Nastepnym razem oplubikuje nazwiska kochanek naszych celabitowych księży.

Ktoś tu się nie uczył na lekcjach w klasie podstawowej. [Ortografia jest mimo wszystko ważna ]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odpuszczenie grzechu niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:16
~~Staroróżowa Hortensja napisał(a): A to prawda te mendy zamknęli koscioly I wodę ..Gd,ie byłeś ch..swiecona wylali.A teraz mendy w czarnych sukienkach udają obrońców ludu Bozego.Gdzie byłeś sztuczny tworzę chrześcijańskijak kazali nosić maski dzieciom podczas pierwszej komuni.Ty łajdaku z Lubania kazałeś nosić maski dzieciom.Dla mnie jesteś j komunistycznymn lakdakiem .

Płaskoziemce to raczej nieuki i tumany . Ale za stosunek do sukienkowych odpuścimy im tumany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Bylica niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:19
Bardzo dobrze zorganizowana procesja, szybko i sprawnie. Jak zwykle w tej parafii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Imperata niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:59
~~Srebrzystobiały Krokus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowa Hortensja napisał(a): Wy sobie teraz chodźcie Jak była kupczyndemia to zamykaliscie koscioly i kazaliscie nosić namordniki w kościele i się dusić dzieciom w maskach dla mnie jesteście pseudochrzescijanami i dziecmi diabła bo jego rozkazy wykonujecie u wasze sukienkowe czarne diabelskiej sukienki nie zmusza mnie do tych nierobow cożebrzą o pieniądze niedzielnych mszy.Zony nie macie ,dzieci nie macie i ciągle płaczecie że nie macie pieniędzy, nierobie ściągnij sukienkienke i idź do uczucie pracy.Proroctwo mówi, że lud odwroci się od poganskiej Religi. Według Apokalipsy jesteście szkarlatna Nierządnicy.Biada Nam opuszczajmy tą wszeczetnice,abyśmy nie mieli wspólnych uczynków z tą NierządnicaOni oddają już chold Diablu i ztym się nie kryją. JA OPUSCILEM TA ORGANIZACJE SZATANSKA I JESTEM SZCZESLIWYOchrzcilem się w kościele Zielonoswiatkowym.ICzuje ,że mój Pan Jezus Chrystus mnie wspomaga.Jemu chwala I Czesc I Uwielbienie.A nie poganskiej izydzie ,jak ja nazywają Maryja.Nie ma takiego imienia w bibli .Jest Maria matka Pan Naszego.WY KATOLICY NIE OBRAŻAJĄC NIE ZNACIE P.JESTESCIE NEOPOGANAMI .Wam jest tylko potrzebny tłusty wypasiony kapłan, który Wam ochrzci,później tłusty biskup udzieli sakramentu a na koniec tłustego kapłana zaprosicie do pogrzebu.Ludzie czytajcie biblię i przygotowujcie Się do spędzenia czasu jak pierwsi chrześcijanie w Katakumbach. CI w czarnych sukienkach nam nie pomogą. BYLA PROBA ,KAZALI DZIECIOM MASKI NOSIC SKORWIELE.Zastosowana autokorekta

Są szczepionki na wściekliznę tak tylko przypominam

Jedna poproszę xd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza