Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konflikt sąsiadów przy Leśnej i zapuszczona kamienica
~~stary znajomy budowlaniec niezalogowany
16 czerwca 2023r. o 20:40
Pani Lidko. Radzę sprzedać i kupić sobie nowe mieszkanie mniejsze. Ta rudera potrzebuje remontu i to gruntownego. Małe nowe mieszkanko z windą i nie ma nic lepszego na starość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Kostrzewa niezalogowany
16 czerwca 2023r. o 20:46
Czekamy na wyrok sądu zatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej technolog niezalogowany
16 czerwca 2023r. o 22:54
Jakos tym panom nie wierze .latwo opluwac sasiadow nie czekajac na wyroki sadu.intuicja mi podpowiada ze sprawaa drugie dno .meszkam niedaleko i takich kamienic jest sporo w podobnym stanie.jeleniogorska czy komuny paryskiej.cos mi tu smierdzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Jaśminowiec niezalogowany
17 czerwca 2023r. o 10:17
~~Brunatnożółty Gajowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonobrunatna Porzeczka napisał(a): 360 tyś kredytu na 20 lat
Do oddania 920 tyś .

5 lokatorów , to zobowiązanie
finansowe i obciążenie na pokolenie .


Tu sie wypowiem, bo mieszkam niestety w tym budynku. Chodzi o kredyt 100 tys na 8, max 15 lat. Kwota do spłaty wychodzi tak niska, ze nie podnosi sie nawet czynszu i wszyscy spokojnie zyja pod nowym dachem. Takze tu kogos fantazja poniosła:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~somsiad z balkonu niezalogowany
17 czerwca 2023r. o 10:57
A napiszcie o konflikcie sąsiedzkim PanaM z sąsiadem któremu po deszczu gnojowica z psich boksów zalewa część posesji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uran niezalogowany
17 czerwca 2023r. o 10:58
~~Wesoły Soczek napisał(a): Oj, te blondynki! Mam nadzieję że ładne, bo jak nie to katastrofa. Ale pewnie wyglądają jak ten budynek. Szkoda kamienicy.

Miły jesteś, zapraszam przyjdz i sprawdzić. Czekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uran niezalogowany
17 czerwca 2023r. o 11:09
~~Wesoły Soczek napisał(a): Oj, te blondynki! Mam nadzieję że ładne, bo jak nie to katastrofa. Ale pewnie wyglądają jak ten budynek. Szkoda kamienicy.

Miły jesteś, zapraszam przyjdz i sprawdzić. Czekam.
~~zapomnonc napisał(a): Starsze pane? ja u jednej z niej pracowala. To hyba jej dom. jak ona taka dla ludzi jak dla pracownikow to nie daj bog
Sprawdź gdzie pracowałaś a dopiero potem oczerniaj a jak nie to przeproś .Odwagi przedstaw się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Serduszka niezalogowany
17 czerwca 2023r. o 13:38
~~Paryżanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowopłowy Tojeść napisał(a): ludziska o czym piszecie remont takiej kamienicy w kredycie może przekroczyć milion a może i dwa miliony , czasy złotych rączek za drobne już dawno za nami a jak dwie panie mają większość udziałów to ich życie będzie w ubóstwie , remont takich kamienic to dziura bez dna , taniej wybudować nowy jak remontować , panom radze sprzedać swoje lokale i poszukać w lepszym stanie


Niekoniecznie. Ostatnio widziałam zlecenie na remont całej kamienicy w Bolcu - dach, elewacja i osuszanie fundamentów za 360 tyś, a tu chodzi tylko o dach. Ewidentnie ci co blokuja maja wywalone

Wybacz ,chyba źle widziałeś. Remont dachu na tej kamienicy to prawie 212000 tys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego