Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Srebrna beemka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu czarnej beemce - WIDEO
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:15
~~Kierowca napisał(a): Tam jest problem z synchronizacją świateł. Z Kościuszki jeszcze wjeżdżają, kiedy zielone puszcza auta z Tamki na wprost. Dodatkowo piesi mają z kolei zielone, kiedy spod wiaduktu auta zaczynają wyjeżdżać w lewo. Zdarzyła się stłuczka i nadal będą się zdarzać. A tylko czekać jeszcze na potrącenie pieszych.

problem to nie jest ze swiatlami tylko z autorem algorytmu!
tworzyl go zapewne koles, ktory nawet na miejscu nie byl....
no ale...jaka wladze w miescie, takie warunki bytowe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tylko Audi niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:20
Jedna beemka to problem, dwie to kumulacja nieszczęść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Tytoń niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:42
Tam światła zdecydowanie są żle z synchronizowane, co najmniej 5 sek za krótki czas przejazdu z Kościuszki i dawno problem powinien być zgłoszony. A druga sprawa to czemu ten z BMW z ul. Tamka wjechał w tamte Bmw , przecież widział stojąc na czerwonym że tamten jeszcze nie zdążył opuścić skrzyżowania. Sprawa do sądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MMM niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:47
Nie widział, jechałam za nim, ten ze srebrnej wjechal na pelnej petardzie spod tunelu i kierowca z czasnej bmw nie mial juz czasu na reakcje. Jak dla mnie to nie przejezdzal na zoltym,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Traper100 niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 9:27
Tak się kończy wjazd na skrzyżowanie przy późnym żółtym świetle przez różnych cwaniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bej niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 10:18
No i spotkały się dwa dzbany, moja beemka ładniejsza więc ja mam pierwszeństwo! Nie! Bo moja ładniejsza i nowsza więc ja mam! Ehh Polska...kraj fizycznej i mentalnej biedy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bej niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 10:23
~~V8 napisał(a): Jprd mam kilka aut ale jak czytam komentarze tych co dupa piecze że ktoś ma auto wyższej klasy to mnie telepie... K wa czy golfy i passaty nie uczestniczą w kolizjach? Hondy hyundaje fiaty renowki a nawet Dodge mercedes? ... Ostatnimi czasy maserati zabiło... I co i cisza...

BMW to auto wyższej klasy? Hahaha smiechłem! Wyższa klasa to np takie Audi S8 Plus 605HP którym jak jadę, to te gruzy od mojego wygaru pękają hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 13:49
Tam jest coś nie tak, mi się zdarzyło nie raz wjechać na zielonym spod tunelu a z poprzecznej już startowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.