Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nazwałbym to skandalem - minister zdrowia o nowym oddziale psychiatrycznym bolesławieckiego szpitala "dla burżujów".
~~J23 niezalogowany
1 lipca 2023r. o 8:39
~~no i napisał(a): I po sprawie!
Teraz nagroda za promocję miasta się należy - i pisali o nas i było w radio i TV


Dostał krzyż od prezydenta, będzie premia a i za promocję miasta coś wpadnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pacjent doktora Z niezalogowany
3 lipca 2023r. o 2:52
Im większy wariat,tym ma więcej pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 13:21
~~Brudnożółta Śnieguliczka napisał(a): Kiedy będą opublikowane oświadczenia majątkowe Pana dyrektora Barczyka za 2022 rok oraz Panów prezesów miejskich spółek ?


hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Miłorząb niezalogowany
21 lutego 2024r. o 12:20
~~L napisał(a): Maminsynek odejdzie/wywalą go, ale długi pozostaną do spłacenia. Dyrektorowi w pierwszej kolejności powinno zależeć, żeby szpital w pierwszej kolejności posiadał oddziały ratujące życie a dopiero później psychiatrię. Tak nas zadłużając, to każdy by potrafił działalność prowadzić, nawet bez pytania mamy o porady...


I kolejny sukces jest oddział i nie ma.....David Coperfield jako iluzjonista wysiada....ale długi urosly..:)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Ognik niezalogowany
24 lutego 2024r. o 21:02
~~Pawa Kufea napisał(a): powiatowa placówka czyli nie prywatna tylko ludzi tu mieszkających!!!!!!!!!!!!!!!!! my płacimy na tego dyrektorka podatki do cholery , starosta wie jakie cyrku to się odpierdala?????????????Panie bida długi klapa skoro prosi się o pieniazki z podatku.

"Wsparcie dla szpitala
Wsparcia finansowego można dokonać wpłacając środki pieniężne na dane:

nazwa: Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
numery rachunków:
48 1130 1033 0018 7999 4120 0003
Dziękujemy
Każde Państwa wsparcie w obecnej sytuacji jest bardzo cenne. Dziękujemy!""Ale ja coś Synatorkowi nie wierzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Ognik niezalogowany
24 lutego 2024r. o 21:03
~~Czarnobrązowy Miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~L napisał(a): Maminsynek odejdzie/wywalą go, ale długi pozostaną do spłacenia. Dyrektorowi w pierwszej kolejności powinno zależeć, żeby szpital w pierwszej kolejności posiadał oddziały ratujące życie a dopiero później psychiatrię. Tak nas zadłużając, to każdy by potrafił działalność prowadzić, nawet bez pytania mamy o porady...


I kolejny sukces jest oddział i nie ma.....David Coperfield jako iluzjonista wysiada....ale długi urosly..:)))))


Może się uczy sztuczek hahahaha
Bo znikł z mediow/na chwilę:(/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Uczep niezalogowany
26 lutego 2024r. o 20:29
Cześć artykułu że strony

Patrzymy.pl

"Placówki komercyjne nie muszą spełniać ostrych rygorów i wymagań narzuconych przez NFZ, ponieważ nie są przez NFZ finansowane. Z tej furtki skorzystał Szpital św. Łukasza, który powierzył kierowanie oddziału lek. Mateuszowi Baczyńskiemu. Pan doktor według rejestru Naczelnej Izby Lekarskiej wprawdzie posiada specjalizację z psychiatrii, ale uzyskał ją zaledwie dwa lata temu. Niczego nie ujmując lekarzowi, nie jest to z pewnością doświadczony w swojej dziedzinie fachowiec z najwyższej półki. W skrócie wygląda to tak, że tanio nie jest, ale dobrze też niekoniecznie.

Pytanie czy mieszkańcy Bolesławca naprawdę mają powody do narzekań, przecież w Bolesławcu od lat funkcjonuje „bezpłatny” Wojewódzki Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, gdzie również przyjmowane są dzieci i młodzież. W takiej sytuacji można by powiedzieć, że oddział komercyjny jest doskonałym uzupełnieniem, niestety są to tylko słowa i to bez pokrycia. Po pierwsze ta publiczna placówka ani w mieście, ani w województwie nigdy nie miała dobrej opinii. Po drugie oczywistym jest, że zdecydowanej większości rodziców nie będzie stać na pokrycie tak dużych kosztów, a duży odsetek dzieci z problemami psychicznymi pochodzi z rodzin, w których dorośli sami mają problemy, głównie z alkoholem i uporządkowaniem własnego życia.

Pewnie cała sprawa budziłaby mniej emocji, gdyby powstała w pełni komercyjna klinika, czego nikt i nikomu zabronić nie może. Jednak gdy w publicznym szpitalu powstaje oddział komercyjny, który de facto jest dodatkowym źródłem dochodu dla tych samych lekarzy, zatrudnionych w ramach refundacji NFZ, to mamy do czynienia z nową formą prywaty na państwowym, co wielu lekarzy praktykuje bez żadnych zahamowań. Do tego, co się dzieje w Bolesławcu w rozmowie w RMF FM odniósł się minister Niedzielski:"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.