Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie na drodze do Kliczkowa - ZOBACZ WIDEO
~~Olga niezalogowany
27 lipca 2023r. o 17:55
Tak zwierzę he he ale spokojnie jutro piąteczek zaczną się wyścigi po mieście takich samych Pirattich i ryk silników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Krokosmia niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:08
~~Olga napisał(a): Tak zwierzę he he ale spokojnie jutro piąteczek zaczną się wyścigi po mieście takich samych Pirattich i ryk silników .

... i te je**ne zwierzęta zaczną wychodzić w weekend na szosę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Maczek niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:12
Jak to dumnie brzmi 21 LETNI MESZCZYZNA ,jaki wiek taki męszczyzna i doświadczony kierowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Brokuł niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:18
Jakie to było zwierzę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:27
Gdzieś kiedyś czytałem poradę eksperta. Małe przeszkody na drodze nigdy nie staraj się ominąć zwłaszcza przy większych prędkościach. Hamuj z całych sił aby zmniejszyć siłę uderzenia. Nawet po uderzeniu wymiana zderzaka, lampy czy nawet szyby jest lepsza niż takie coś co widzimy na obrazku. Niestety ludzkie odruchy są silniejsze. Mam kolegę, który chciał kiedyś ominąć sarnę i ledwo przeżył koziołkowanie i dachowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ss man niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:29
ja się nie zatrzymuje czy kot czy pies wali mnie to przejade i już/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
27 lipca 2023r. o 18:37
~~ss man napisał(a): ja się nie zatrzymuje czy kot czy pies wali mnie to przejade i już/

Szkoda że ten co cię spłodził nie Kocham Bolec.Info nął bez hamowania.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 lipca 2023r. o 20:32
~~ss man napisał(a): ja się nie zatrzymuje czy kot czy pies wali mnie to przejade i już/


"Jeżeli cokolwiek wbiega ci pod koła, to znaczy że za szybko jedziesz."

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza