Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczcili 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 10:12
niestety żyjemy w chorym kraju...
i tak będzie jeśli będziemy słuchać takich ''romusiów'' lub czytać że wybuch powstania była kara z grzechy sprostytuowanej ,przepełnionej grzechem Warszawy...
takie brednie wypisuje się na tych niby polskich ,niby katolickich portalach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 10:25
jesteś niesamowity...;D
czy ty kiedykolwiek poczytałeś o tym kogo faktycznie można tak nazwać? ...myślę że nie masz podstaw to określania go w ten sposób...
ja bym go nazwał w kontekście tego co mówi i mówił , kłamcą historycznym ale przy całej niechęci do niego nie nazwał bym go ''neonazistą'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 10:30
''Katolicki portal o Powstaniu Warszawskim: kara za grzechy była zapowiadana
Skandaliczny artykuł pojawił się we wtorek 1 sierpnia – czyli w dniu obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – na stronie PCh24.pl. Jest to portal internetowy radykalnego katolickiego dwumiesięcznika "Polonia Christiana", wydawanego przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi we współpracy z włoskim miesięcznikiem "Radici Cristiane".

"Ludzie z trudem akceptują prawdę o Bogu 'Sędzim sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za złe karze'. Dlatego wielu z nas sugestia, że straszliwa hekatomba stolicy Polski, której rocznicę właśnie obchodzimy, mogła być karą za grzechy przedwojennych mieszkańców Stolicy, może wydać się wręcz bluźnierstwem" – stwierdza na samym początku autor artykułu. I dodaje: "Warto jednak pamiętać, że przedwojenna Warszawa była prawdziwą stolicą prostytucji i aborcji. I że kara za te grzechy była zapowiadana."''

nie wytrzymałem i musiałem sprawdzić ten ''portal'' ...;D

''rence i nogi siem uginajom'' po tym co tam przeczytałem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 13:24
Kłamcy kowalski i bąkiewicz nawet nie wiedzą kto wygrał Powstanie Warszawskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 17:59
o tym ''dzbanuszu'' nawet nie warto wspominać...
ten idio/ta ,kompletny du.re.ń paradował za marszu z powstańczą opaską którą założył na lewe rękę ...
popatrzcie na zdjęcia z tego marszu ...
brak słow...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Przegorzan niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 20:00
~~RYS napisał(a): Tam nie ma ludzi. Są tylko spędzone wojsko, dzieciaki i ci od koryta. I to jest problem ze wszystkim. Przy romusiach znowu mamy podział my i oni.
A to, że romuś mówi o wstrzymaniu komunizmu przez ..., to zaskoczenie. Ja sądziłem, że to robota romusia z kaczorem. Pozdrawiam smutno.


Na ochotnika przyszli na pewno kibole-naziole z racami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Y-ebac pis niezalogowany
3 sierpnia 2023r. o 11:11
piSSowcom wojna jest na rękę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinokio oszust i kłamca niezalogowany
3 sierpnia 2023r. o 12:53
pinokio straszy Buczą w Polsce żeby wygrać wybory i nie pójść siedzieć! Cela+ jest nieuchronna !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza