Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka restauracja promuje się alternatywną wersją historii
~~ S niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 12:50
Próbują jak mogą żeby ściągnąć klientów - to gesslerowa, to jakimiś historyjkami zmyślonymi, a i tak ten lokal będzie upadał i tak. Wieki tam nie byłam i przestałam chodzić dlatego ze zawsze im „akurat czegoś brakowało”. Chcieliśmy kiedys się napić soku ze świeżych pomarańczy - „nie wystarczy nam na dwa soki”, chcieliśmy w dni Boleslawca (!) napić sie wódki czy piwa „nie mamy tego piwa, mamy tylko jeden rodzaj” wódki tez brakło i tak co chwile. Wiec po co chodzić i czas tracić, w Bolesławcu jest wiele innych miejsc które nie oszczędza na asortymencie i na tym nie traci. Inna sprawa ze właścicielka bardzo oszczędza nie tylko na asortymencie ale na pracownikach ponoć także, ale to tylko słyszałam jedynie. Sama sie tam nie zdecydowałam na prace kelnerki bo kwota która mi zaproponowała była poniżej czegokolwiek. Także szału nie ma to sie niech nie dziwią ze nawet gesslerowa nie pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ggg niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 13:56
Jak się ma premiera kłamczucha to i się pisze nawet historie aniołka na nowo. Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą... ktoś kiedyś powiedział, a ludzie łykają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Renata niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 14:28
Ten lokal istnieje i zastanawiam się jakim sposobem bo nic dobrego nie da się powiedzieć ani o właścicielce, ani o jedzeniu, ani o pracownikach, ani o jakości alkoholi (jeżeli już są). Doliczają jakąś z du.. wzietą opłatę kelnerską.Do tego teraz ta "drobna zmiana historii". Ja tam nie pójdę i nikomu nie polecę bo są fajne lokale godne polecenia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Cyprysik niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 15:12
W Aniołku nie byłem ponad 20 lat. Odkąd kilkakrotnie wizyta w tym miejscu przestała spełniać moje oczekiwania, znalazłem sobie inne lokale na spotkania ze znajomymi i kontrahentami. Całe szczęście, że mamy w Bolesławcu różnorodność i rozmaitość oferty gastronomicznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 16:24
Ja tam już chyba ze 30 lat nie byłam…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 16:33
;D
to tak jak ja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 17:31
~~Ggg napisał(a): Jak się ma premiera kłamczucha to i się pisze nawet historie aniołka na nowo. Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą... ktoś kiedyś powiedział, a ludzie łykają

Twój idol Belka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mikado niezalogowany
2 sierpnia 2023r. o 17:51
W Aniołku bywałem w latach 60-tych i wówczas było fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.