Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fake News Alert: Nieprawdziwe doniesienia o wizerunku Papieża Jana Pawła II w Bolesławcu!
~~Dariusz Gołębiewski niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 20:44
~~Jaskrawozielony Wiesiołek napisał(a): Lewacy i wrogowie Kościoła z Bolec info nie zwalczą wiary bolesławian w cud! Papież się objawił i dobrze, że patriotyczna i wierząca konkurencja to nagłośniła!!! Oni są Polakami, bo każdy Polak to katolik! Nie jak Kazimierz, który tylko jajka świeci


Wrogowie Kościoła... Nie tak dawno temu byłem członkiem duszpasterstwa akademickiego, a jakoś pracuję w Bolcu już prawie dwa lata, więc chyba trochę nie wyszło z tym epitetem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaki fejknius niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 21:25
jaki fejk sokro sam tam byłem widziałem i znicza zapialiłem. Echwy redahtóry - szycko wam przeszkadza. - żadnej świętości nie uszanujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Cis niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 21:27
Ciemnogród dał się złapać na fake news!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Różanecznik niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 21:32
a z tymi ''fejkami '' to uważajcie...
zbynio ''zero ''zapowiedział ''ustawkę '' według której rozpowszechnianie ''fejków'' będzie karane ''więźniem'' ;D
czy zamknie Piebiaka i ''małą Emi'' ? ...o tym nie mówił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niewierzący praktykujący niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 23:05
Jak nie widać jak widać, kto chce to widzi i wie gdzie patrzeć żeby zobaczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Tibuchina niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 0:26
~~Niewierzący praktykujący napisał(a): Jak nie widać jak widać, kto chce to widzi i wie gdzie patrzeć żeby zobaczyć

I wie co brać żeby to zobaczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Bluszczyk niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 8:04
Informacje z wygwizdowa zawsze są antykatolickie.
Ale spróbuj u nich napisać cokolwiek o islamistach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Bluszczyk niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 8:06
Pamiętacie jak latał z aparatem i liczyl ludzi pod kościołem za kowida?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.