Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa zbiórka na wydanie książki o I Liceum !
~~o niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 19:12
Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje wydanie takiej książki? Nasuwa się też pytanie co z zyskami z jej publikacji i sprzedaży? Jakoś mi to dziwnie pachnie. Z jednej strony niby fajnie a z drugiej, o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~o niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 19:18
Celem zbiórki jest 15000 zł. Korzyści dla wpłacających ale pytanie powyżej aktualne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Gynostemma niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 19:59
Nie wie Pan jak zdobyć środki? Zmienić pracę, wziąć kredyt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Robinia niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 22:00
No panie starosta proszę dać przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dariusz Gołębiewski niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 22:14
~~o napisał(a): Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje wydanie takiej książki? Nasuwa się też pytanie co z zyskami z jej publikacji i sprzedaży? Jakoś mi to dziwnie pachnie. Z jednej strony niby fajnie a z drugiej, o co chodzi?


Wycena książki jest zależna od rodzaju papieru, okładki, druku zdjęć w czarno-biale lub kolorze, ewentualnego foliowania oraz, rzecz jasna, nakładu. Planuję nakład ok. 900 egzemplarzy, którego wartość oscyluje właśnie wokół kwoty 15 000 złotych. Jako że wydane będą pieniądze w dużej mierze ofiarodawców, a nie moje - choć wniosę także wkład własny - książka będzie rozprowadzana bezpłatnie, przy zachowaniu pierwszeństwa dla najbardziej hojnych donatorów. Zwłaszcza że przy takim nakładzie koszt druku jeśliby w ogóle się zwrócił, byłby niewielki. Podsumowanie wszelkich poniesionych kosztów będę ujawniać w momencie, gdy książka wyjdzie z drukarni. Jeśli pozostaną mi wtedy jakiekolwiek środki, zostaną przekazane na cele charytatywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepszastronaronda niezalogowany
8 sierpnia 2023r. o 23:40
Szkoda na to papieru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RebelZet niezalogowany
9 sierpnia 2023r. o 8:06
Na Amazon KDP można sobie wydać za darmo książkę, trzeba tylko pdfa przygotować odpowiedniego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Nawłoć niezalogowany
9 sierpnia 2023r. o 8:08
~~o napisał(a): Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje wydanie takiej książki? Nasuwa się też pytanie co z zyskami z jej publikacji i sprzedaży? Jakoś mi to dziwnie pachnie. Z jednej strony niby fajnie a z drugiej, o co chodzi?

zwykła żebracka zbiórka, jak to nie wyjdzie można być yutuberem wszystko aby nie trafic tam gdzie trzeba pracowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.