Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzyki i hałasy za ogrodzeniem. Mieszkańcy mają dość dmuchańców! [WIDEO]
~~Posiwiała Turzyca niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 9:42
~~Krzysiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Posiwiała Turzyca napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szara Frezja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sąsiad napisał(a): sasiadka widzę bardzo zaangażowana, mieszkam w tym samym rejonie i jakoś nam to nie przeszkadza, ciekawe czy jak Córka bawi się w punkty opieki w mieszkaniach do tego nie przystosowanych to Pani tez tak się angażuje.
Od kiedy za drogę odpowiada właściciel jakiejkolwiek działki lub domu ? ;)

Pewnie że nie,bo cały czas na bani

Pewny jesteś? Dziecinada się bierze za biznesy nielegalne.


Znam działalność córki tej Pani i jest legalna w 100%, jedna z najlepszych punktów dla dzieci w Boleslawcu i przede wszystkim bezpieczna, a tu ktoś głupi będzie porównywał do latających dmuchancow i trampolin. Brawo za inteligencje


Oczywiście,że potwierdzam wszystko prowadzone legalnie i z pasją do dzieci ♥️ Opieka na najwyższym poziomie!
A pan chyba się pomylił w prowadzeniu działalności. I dzieci są dla niego karta przetargową. I przede wszystkim nie chodzi o dzieci!!!! Tylko to co stworzył tym sąsiadom . Współczuję im przebywać w własnych domach. Pompy i agregat robią swoje. Byłem tam i słyszałem co się tam dzieje. I więcej z dzieckiem tam nie przyjadę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Liatra niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 9:45
Ludziom, którym przeszkadzają bawiące się, i hałasujące dzieci, proponuję zatrudnić się w szkole, żłobku lub przedszkolu, wówczas stwierdzą, że nie ma o co się szczypać.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Turzyca niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 9:51
~~Szkarłatna Liatra napisał(a): Ludziom, którym przeszkadzają bawiące się, i hałasujące dzieci, proponuję zatrudnić się w szkole, żłobku lub przedszkolu, wówczas stwierdzą, że nie ma o co się szczypać.





Warto czytać ze zrozumieniem. Dzieci nie są przeszkodą tylko maszyny,które dmuchają i agramegat!! A o muzyce na full puszczanej, że słychać na całym osiedlu już nie wspomnę. Kolejne zrozumienie czytania z tekstur,że dzieci nie są tam bezpieczne!!! Dziękować, że żadnemu dziecku i bawiącemu się i mieszkającemu w pobliżu nic się nie stało. Gdy dmuchaniec i trampolina leciały z wiatrem. Wystarczy przeczytać i przeanalizować i co chodzi w tej sprawie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emil niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 10:00
Jak można prowadzić działalność nie zapewniając bezpieczeństwa dzieciom. Zdjęcia, które są pod artykułem na Facebooku są przerażające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sad niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 10:40
Ludzie... od 6 do 22 może robić co mu się podoba. Ogarnijcie się. Do tego co czytam do działka usługowa. Chyba wynajmę działkę od września i puszcze muzykę na full i będą sąsiady mi kolo uja zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mądrzejszy niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 10:47
A gdyby tak dogadać się z tym ranczem w Dobrej przy torach - koniec świata, terenu ile dusza zapragnie, świeżutki asfalcik, prądzik na miejscu i agregatu nie trzeba.
I ranczo skorzystać mogłoby...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomas niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 10:47
~~sad napisał(a): Ludzie... od 6 do 22 może robić co mu się podoba. Ogarnijcie się. Do tego co czytam do działka usługowa. Chyba wynajmę działkę od września i puszcze muzykę na full i będą sąsiady mi kolo uja zrobić.

Tu się mylisz wszechwiedzący człowieku. Puść mamusi muzykę na full będzie szczęśliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jk niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 13:21
~~sad napisał(a): Ludzie... od 6 do 22 może robić co mu się podoba. Ogarnijcie się. Do tego co czytam do działka usługowa. Chyba wynajmę działkę od września i puszcze muzykę na full i będą sąsiady mi kolo uja zrobić.

Zgodnie z Polskim prawem zakłucani ciszy i spokoju jest zabronione nieważna pora dnia i nocy mieszkam w blok i policja przyjeżdża bo szczeka pies dowiedziałem się od nich ze mam go oduczyć szczekanie bo zakluca ciszę innym mieszkancom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima