Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzyki i hałasy za ogrodzeniem. Mieszkańcy mają dość dmuchańców! [WIDEO]
~~Ela niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 13:37
~~Jk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sad napisał(a): Ludzie... od 6 do 22 może robić co mu się podoba. Ogarnijcie się. Do tego co czytam do działka usługowa. Chyba wynajmę działkę od września i puszcze muzykę na full i będą sąsiady mi kolo uja zrobić.

Zgodnie z Polskim prawem zakłucani ciszy i spokoju jest zabronione nieważna pora dnia i nocy mieszkam w blok i policja przyjeżdża bo szczeka pies dowiedziałem się od nich ze mam go oduczyć szczekanie bo zakluca ciszę innym mieszkancom

Pies jest po to żeby szczekał. Mój szczeka i się nikt nie pluje. Wszystko zależy od ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktos niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 17:30
Ludzie, dziwni jesteście. Ja rozumiem, że czlowiek chce zarobić, że rozłożył dmuchańce na działce uslugowej, ale trzeba pamiętać, że tam mieszkają ludzie. Ta działalność powinna być nieuciążliwa, a pan w pierwszych dniach muzykę puszczał tak głośno, że było słychać na pół osiedla. Policja wytłumaczyła, że tak nie można i już jest ciszej. W polskim prawie jest, że nie można ludziom zakłócać spokoju i nie ma znaczenia czy ktoś slucha glosno muzyki o 8,15 czy 20 zawsze jesli nie reaguje, mozna wezwac policję. Pan robi biznes, fajnie, ale powinien zwracać uwagę na sąsiadów. Szum raczej robią maszyny, bo tłumów to tam nie ma. Bylam raz z córką i jej sąsiadką i przez godzinę bylysmy tylko my. Może jest wiecej ludzi w weekendy, nie wiem, bo moje dziecko woli zabawę w ogródku u koleżanki. Jak wieje jest tam niebezpiecznie, jak pada, to zamkniete, jak upal, to te dmuchańce parzą, a dorośli się smażą, no bo tam nawet drzewa czy parasola nie ma. Podziala i za rok zmieniają miejsce. Ani dojazdu nie ma, bo droga szutrowa, dziurawa, można zawieszenie stracić, ludzi mało, wiec raczej opłacalność na granicy albo i poniżej. Proponuje pomyśleć o lepszej lokalizacji i będą wszyscy zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z Boku niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 17:46
Sąsiadom polecam rozlać w nocy jakiś kwas masłowy albo siarkowodór. W smrodzie nikt tam się bawić nie będzie. Proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karol niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 17:55
~~Jan Kowalski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo napisał(a): Wspaniała reklama. W sobotę ma być ciepło więc liczę na dużą frekwencję. Płacę i wymagam ma być głośno bo to miasto. Januszków z kamerkami nagrywającymi wykroczenia na drodze nie brakuje teraz powstał nowy twór nagrywać sąsiada za płotem. Zazdrość Polska nie zna granic. Za dobrze mu biznes idzie :)


Czemu sam komentujesz post, Hubi?
Nie masz przyjaciele?


Przykre
Nie ma idealnych ludzi...
Zazdrość, jest okrutna ..
Dmuchance,są tylko w wakacje
Jak mi wiadomo...
Nie wiecznie

Szkoda ,
Bo szczęśliwe dzieci ,
To szczęśliwe Rodzice,
I
Nie ma nic piękniejszego...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 18:05
~~Karol napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan Kowalski napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo napisał(a): Wspaniała reklama. W sobotę ma być ciepło więc liczę na dużą frekwencję. Płacę i wymagam ma być głośno bo to miasto. Januszków z kamerkami nagrywającymi wykroczenia na drodze nie brakuje teraz powstał nowy twór nagrywać sąsiada za płotem. Zazdrość Polska nie zna granic. Za dobrze mu biznes idzie :)


Czemu sam komentujesz post, Hubi?
Nie masz przyjaciele?

Przykre
Nie ma idealnych ludzi...
Zazdrość, jest okrutna ..
Dmuchance,są tylko w wakacje
Jak mi wiadomo...
Nie wiecznie

Szkoda ,
Bo szczęśliwe dzieci ,
To szczęśliwe Rodzice,
I
Nie ma nic piękniejszego...



Zgadzam się w 100%. Że szczęśliwe dzieciństwo szczęśliwi rodzice.
Ludzie,którzy tam mieszkają byez tylko w wakacje spędzają wolny czas od pracy w ogrodzie. Ludzie czy wy nie rozumiecie obconttm ludziom chodzi?
O CHWILĘ WYTCHNIENIA I ODPOCZYNKU WE WŁASNYM DOMU!
MÓGŁ ZNALESC SOBIE MIEJSCE GDZIE NIE MA BUDYNKOW MIESZKALNYCH NA TAKI INTERES!
WSPÓŁCZUJĘ TYM CO MIESZKAJA ZA PŁOTEM! JA MIESZKAM OOODAL I SKYSZE JAK DMUCHAWY CHODZĄ. A JAK SIE WYŁĄCZĄ TO DUDNI MINW GLOWOE DOSYC DŁUGO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za cep niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 18:11
~~Antoni napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karol napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jan Kowalski napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo napisał(a): Wspaniała reklama. W sobotę ma być ciepło więc liczę na dużą frekwencję. Płacę i wymagam ma być głośno bo to miasto. Januszków z kamerkami nagrywającymi wykroczenia na drodze nie brakuje teraz powstał nowy twór nagrywać sąsiada za płotem. Zazdrość Polska nie zna granic. Za dobrze mu biznes idzie :)


Czemu sam komentujesz post, Hubi?
Nie masz przyjaciele?

Przykre
Nie ma idealnych ludzi...
Zazdrość, jest okrutna ..
Dmuchance,są tylko w wakacje
Jak mi wiadomo...
Nie wiecznie

Szkoda ,
Bo szczęśliwe dzieci ,
To szczęśliwe Rodzice,
I
Nie ma nic piękniejszego...



Zgadzam się w 100%. Że szczęśliwe dzieciństwo szczęśliwi rodzice.
Ludzie,którzy tam mieszkają byez tylko w wakacje spędzają wolny czas od pracy w ogrodzie. Ludzie czy wy nie rozumiecie obconttm ludziom chodzi?
O CHWILĘ WYTCHNIENIA I ODPOCZYNKU WE WŁASNYM DOMU!
MÓGŁ ZNALESC SOBIE MIEJSCE GDZIE NIE MA BUDYNKOW MIESZKALNYCH NA TAKI INTERES!
WSPÓŁCZUJĘ TYM CO MIESZKAJA ZA PŁOTEM! JA MIESZKAM OOODAL I SKYSZE JAK DMUCHAWY CHODZĄ. A JAK SIE WYŁĄCZĄ TO DUDNI MINW GLOWOE DOSYC DŁUGO!


UMYSŁOWA KALEKO ,ANI JEDNEGO POPRAWNIE NAPISANEGO ZDANIA . ANI JEDNEGO , TO PRZEZ TEN HAŁAS ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AM niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:21
To ja z innej parafii - jakieś małolaty jeżdżą dzisiaj na rowerach po Kwiatowym i obrzucają ludzi i domy jajami. Uważajcie, nagrywajcie, łapcie i na policję z nimi. Trzeba tępić wandali na wszelkie sposoby!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 19:25
Oj jakie biedne te dzieci tylko dmuchance w wakacje bo rodzice nie potrafia znalezc imnej zabawy a wakacje to właśnie czas kiedy można usiąść i odpocząć a nie słuchać wrzasków i brzęczenia maszyn .Ludzie ocknijcie się na prawdę chcielibyście mieć hałas tyle godzin. Czy pasuje to tym co przyjadą tu na dwie godziny. Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza