Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
To nie koniec wydatków na fontannę z czaplą
~~Szarobiały Cedr niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 17:55
Szukajmy dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Mydlnica niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 20:02
A zabytkową kostka z powierzchni rynku?
Gdzie pojechała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dyptam niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 20:38
~~Szara Mydlnica napisał(a): A zabytkową kostka z powierzchni rynku?
Gdzie pojechała?



no właśnie...gdzie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Różanecznik niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 6:56
~~Szara Mydlnica napisał(a): A zabytkową kostka z powierzchni rynku?
Gdzie pojechała?


Jak sie zajrzy pi okolicznych zagrodach " magnatów z bolesławieckiej kliki" to sie zauważy..a ..zapomniałem o czarnych sukienkach..tez wydębili..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Różanecznik niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 6:59
6.5tys zł?? A jakie są ceny wykonania pomnika na cmentarzu? Drogo..ale w Bolcu tak to juz wynosi.. koncepcja , projekt, promocnik projektanta, konerwator, kamieniarz wujek, to wszystko kosztuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dyptam niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 7:34
~~Jasnobrązowy Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szara Mydlnica napisał(a): A zabytkową kostka z powierzchni rynku?
Gdzie pojechała?


Jak sie zajrzy pi okolicznych zagrodach " magnatów z bolesławieckiej kliki" to sie zauważy..a ..zapomniałem o czarnych sukienkach..tez wydębili..

to wszystko w ramach ''dotacji'' ;D
polityczno -kolesiowskich ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Ostrokrzew niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 9:57
~~Ametystowy Styrakowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielona Wiśnia napisał(a): 100 lat temu Niemcy potrafili a dziś przy takiej technologii się nie da? Koniowi na ucho takie ściemy. Po prostu znajdą swojaka który to zrobi za milion monet



a może tak fachowiec od ceramicznych garnków im ''wyklei'' jakąś kulkę? ;D
wytłumaczcie mi jedno...jak z centrum można podpierdzielć kulę która nie waży kilogram czy dwa i nie zauważonym przez ''służby '' :D ją zdjąć ,przetoczyć na taczkę ;D i wywieźć w nieznanym kierunku...;D

można tu zadać ponownie pytanie do ''cara'' które zreszta juz tu kiedyś zadałem...bez odzewu...;D
pamiętacie remont ulicy Komuny Paryskiej?...pamiętacie ile tam zabytkowej kostki tam zerwano a która jakiś czas leżała na terenie gazowni?...później znikła ...
pytanie...kto i komu za ile ją sprzedał
znacie cenę tony granitu w kostce 30X30 ? ;D
być może wtedy zrozumiecie że właśnie dlatego nigdy się tego nie dowiecie kto ma z tej kostki zrobiony podjazd do garażu ...;D

Skandalem jest to ze po takich renowacjach stary materiał w chu j drogi znika a dostajemy nowy badziew. Wiadomo ze plebs sie ine domyśli ale fakt jest taki że mogę wskazać gdzie u jednego z byłych urzedników ona została zdeponowana. Panie roman wstyd za takie wydawanie naszych pieniedzy to marnowanie pieniedzy podatnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Goździk niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 11:07
~~Szara Mydlnica napisał(a): A zabytkową kostka z powierzchni rynku?
Gdzie pojechała?

klient na kostke juz byl zanim ja rozebrali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza