Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa zamiatanie ulic przed Bolesławieckim Świętem Ceramiki
~~xxx niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 11:01
nareszcie zawsze zamiatali zaraz po zimie a w tym roku zlewka totalna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rebel DEutschland Uber Alles niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 11:34
do roboty wuje bo jade na snieto ceramiki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja jusz czekam niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 12:20
~~Rebel DEutschland Uber Alles napisał(a): do roboty wuje bo jade na snieto ceramiki

jedź jedź --- ja już mam gotowa gnojowice do wylania na moje pola przy bolesławcu - nie dziękuj za to masz to ode mnie gratis. Zapewniam klimat będzie wyjątkowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Truskawka niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 12:27
~~ja jusz czekam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rebel DEutschland Uber Alles napisał(a): do roboty wuje bo jade na snieto ceramiki

jedź jedź --- ja już mam gotowa gnojowice do wylania na moje pola przy bolesławcu - nie dziękuj za to masz to ode mnie gratis. Zapewniam klimat będzie wyjątkowy.


A lej se pachołku ukrainy, jak mi będzie śmierdzieć to jadę spowrotem, a ty jeden z drugim w tym gównie będziesz mieszkał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Up niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 12:30
To moźe po kolizji z przed miesiaca posprzatają szkło z szyby i lampy ulicznej na przejsciu dla pieszych przy ul. Widok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Reniu niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 13:09
Durne ludzie wypisują rośnie durne komentarze dlatego nigdzie nas nie lubią bo Polakowi Cebularzowi wszystko przeszkadza , nie taka temperatura, wiatr nie z tej strony , nie chcesz nie idź i nie pisz głupot , kup sobie zgrzewe Harnasia o pier....l głupoty sąsiadowi . Fasrunum Romanum przynosi kasę i szybko miasteczka i wioski załapali że to przynosi milionowe zyski i przyciąga ludzi więc buraków i tak trzeba się pozbyć z tego folkloru . Bardzo dobrze że jest taka impreza i kasiora dla cechu , dla miasta , dla turystów i mieszkańców . Wszystko można zrobić lepiej jasne że tak ale co roku się każdy uczy jak to zrobić . Zrzędy , pijaczki i mendy oraz osiedlowy monitoring ma zawsze dużo do powiedzenia niestety nic konstruktywnego . Tak że będziemy się bawić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolz niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 13:46
Tną/niszczą równo. U mnie zniszczył całą rabatkę/niską łąkę, którą zasiałem obok chodnika. Jechał tą niszczarką nie patrząc, że to kwiaty. Dziękuję za takie zabiegi ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RebelYet niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 14:13
Dobra nie kłóćcie się już Poliaki bo mi was szkoda dajcie sobie trochę miłości z ukraincami razem. O głupie święto garnków się potraficie pokłócić. Żeby to chociaż było jakieś święto technologi wymyślonej w Bolesławcu, a to święto garnków, które za Robin Hooda ludzie już mieli gdzieśw XVI wieku. Normalny człowiek jak przyjeżdża do tego miasta biznesu to właśnie się czuje jak w średniowieczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie