Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zniszczył jeden z najpiękniejszych ogródków w mieście - poznajesz go? [WIDEO]
~~Jasnoczerwony Pierwiosnek niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 0:02
~~Czekoladowy Gajowiec napisał(a): Działka jest miejska, zatem jak można na niej sobie robić prywatny parczek? Inna sprawa jak można go zdewastować,ot,tak? Proszę o działanie strazy miejskiej. Ruszczie się zza biurek.

Proponuję przeszczepienie mózgu bo obecnie to chyba pustka szaleje. Każdy, kto choć do szarości codzienności choć odrobinę siebie dorzuci na nagrodę zasługuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oko niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 1:09
Mamy aktywny naród, bezrobocia nie będzie nigdy, po ciemku po nocach pracują, perfekcja. Pani Rozalio i tak kiedyś to przemyśli, bo na nic więcej go nie stać, pozdrawia AP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nareszcie niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 1:42
~~J23 napisał(a): Kali nie mówić po Polska nie rozumieć co się mówi ja jestem za POparańcami , my wszystkie takie mundre.
Ja pie.......rdolę.
Kocham Polskę .Jełopy ,folksdojcze i inne zboki won z kraju .łukaszenka czeka na idiotów będziecie skakać przez ogrodzenie drogę ,przecież znacie.

Teraz wiemy który to taki max niedorozwój. Zaszczep się kmiocie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie