Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dyrektor BOK-MCC Filipowicz o liście Bogdana Nowaka dotyczącym Gliniady
~~Fioletowy Driakiew niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 12:51
Ja jako darektor, Ja mam korytko przy którym się nie narobię, a swoje zarobię więc płynę z falą, nie ważne kto u steru, gdyż kocham moją socjalistyczną ludową ojczyznę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Pustynnik niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 13:17
~~Żółtobrązowy Hiacynt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morelowa Rogownica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~klk napisał(a): Czyli 9 lat temu poszło o kasę, a w tym roku nagle Papa G wystąpi za darmo...Czy ktoś może mi wyjaśnić o co kaman?

9 lat temu Nowak chciał zapelnić Glinoludami całe miasto i dlatego poprosił by miasto się do tego dolożyło, bo sam by finansowo nie dźwignął takiej imprezy. Wcześniej robił za darmo imprezy "kameralne" i pewnie też taką planuje w tym roku.

tak tak a świstak miał polewać całą tłuszczę.

Konkurencja jakiś czas temu dość szczegółowo opisała ile kosztowało to za darmo

To moze byś sprawdził ile nieIstotne do stało kasy od miasta za tą parodię? 32 tyś. + nagłośnienie i pracownicy BOKu za free :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O nie niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 13:25
Od kiedy to nie liczy się wynagrodzenia pracowników BOK i wynajmowanego sprzętu. To też jest koszt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Pustynnik niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 14:16
Dla kolegi pytam :) Panie Filipowicz pytanie mam, jeśli nieIstotne dostało kasę od miasta za z organizowanie tej parodi czy zapłacili ludziom z BOKu i za nagłośnienie? czy dostali to za free?.
"Zgodnie z informacją przekazaną przez Prezydenta Bolesławca Piotra Romana, firma Istotne Informacje otrzymała w 2022 roku kwotę 24600 złotych tytułem "Organizacja wydarzenia Glina Show w dn. 20.08.2022 w czasie BŚĆ 2022.
Dodatkowo Stowarzyszenie Boleslawianie.eu otrzymało od Powiatu Bolesławieckiego kwotę 8000 złotych za realizację zadania pt.: "Koncert bębniarzy podczas Glina Show w czasie Bolesławieckiego Święta Ceramiki".
Do tego sprzęt z BOK-MCC, ludzie z BOK-MCC itd. Zatem Glina Show 2022 kosztowało nas ponad 32600 złotych! Ile będzie w tym roku? 50 tysi?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Runianka niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 15:26
~~Antoni ruski szpieg napisał(a): Do końca pisu zostało już tylko 59 dni. Pisowce założą podobne czapki tylko w paski.[/c
Cóż odpisać na dictum idioty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no niestety niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 22:44
Przykre, ale mamy kolejne dyrektora ośrodka kultury, który z kulturą nie ma nic wspólnego. Jest kolejną marionetką w rękach Romana, z którym kontynuuje mordowanie kultury w tym mieście. Nie ma Bluesa nad Bobrem, nie ma Rock Bok w Block, za to są msze obsługiwane przez ekipę BOK. To nie ośrodek kultury tylko prywatny folwark, który tylko by zaspokając potrzeby wyborców Romana - darmowa grochówka, wiecznie ta sama widownia i każda impreza z udziałem wstępu Prezydenta bez nazwiska. Filipowicz zapewne nawet sam nie może o niczym zadecydować. Pewnie odpowiedź na list od Bogdana Nowaka pisał cały sztab ludzi - z prawnikiem Zającem na czele. Przykre, ale na dobrego dyrektora, najlepiej takiego co nie jest związany ani z lokalną polityką ani nawet tym miastem - przyjdzie nam jeszcze poczekać. Filipowicz myśli, że jak założy strój "od czapy" to wygląda jak artysta. Obecny dyretor nie potrafi nawet zadbać o relacje z wydarzenia na fb etc a co dopiero by zrobić coś dla kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Miskant niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 23:25
~~no niestety napisał(a): Przykre, ale mamy kolejne dyrektora ośrodka kultury, który z kulturą nie ma nic wspólnego. Jest kolejną marionetką w rękach Romana, z którym kontynuuje mordowanie kultury w tym mieście. Nie ma Bluesa nad Bobrem, nie ma Rock Bok w Block, za to są msze obsługiwane przez ekipę BOK. To nie ośrodek kultury tylko prywatny folwark, który tylko by zaspokając potrzeby wyborców Romana - darmowa grochówka, wiecznie ta sama widownia i każda impreza z udziałem wstępu Prezydenta bez nazwiska. Filipowicz zapewne nawet sam nie może o niczym zadecydować. Pewnie odpowiedź na list od Bogdana Nowaka pisał cały sztab ludzi - z prawnikiem Zającem na czele. Przykre, ale na dobrego dyrektora, najlepiej takiego co nie jest związany ani z lokalną polityką ani nawet tym miastem - przyjdzie nam jeszcze poczekać. Filipowicz myśli, że jak założy strój "od czapy" to wygląda jak artysta. Obecny dyretor nie potrafi nawet zadbać o relacje z wydarzenia na fb etc a co dopiero by zrobić coś dla kultury.


Dodam jeszcze że zlikwidowano średnią szkołę muzyczną a od Samostrokova żądano kasę za to że robił próby chórów w BOKu. Ciekawe ile musi płacić orkiestra za próby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Dyptam niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 23:56
~~Szarawy Miskant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~no niestety napisał(a): Przykre, ale mamy kolejne dyrektora ośrodka kultury, który z kulturą nie ma nic wspólnego. Jest kolejną marionetką w rękach Romana, z którym kontynuuje mordowanie kultury w tym mieście. Nie ma Bluesa nad Bobrem, nie ma Rock Bok w Block, za to są msze obsługiwane przez ekipę BOK. To nie ośrodek kultury tylko prywatny folwark, który tylko by zaspokając potrzeby wyborców Romana - darmowa grochówka, wiecznie ta sama widownia i każda impreza z udziałem wstępu Prezydenta bez nazwiska. Filipowicz zapewne nawet sam nie może o niczym zadecydować. Pewnie odpowiedź na list od Bogdana Nowaka pisał cały sztab ludzi - z prawnikiem Zającem na czele. Przykre, ale na dobrego dyrektora, najlepiej takiego co nie jest związany ani z lokalną polityką ani nawet tym miastem - przyjdzie nam jeszcze poczekać. Filipowicz myśli, że jak założy strój "od czapy" to wygląda jak artysta. Obecny dyretor nie potrafi nawet zadbać o relacje z wydarzenia na fb etc a co dopiero by zrobić coś dla kultury.


Dodam jeszcze że zlikwidowano średnią szkołę muzyczną a od Samostrokova żądano kasę za to że robił próby chórów w BOKu. Ciekawe ile musi płacić orkiestra za próby.

Zlikwidowano przede wszystkim miłość do tego pięknie odnowionego Miasta bez duszy. Przykre jest to, że to co kiedyś wszyscy przeżywaliśmy pod względem kulturowym dzisiaj jest tylko niewiarygodnym wspomnieniem dla młodszych. Dzisiaj pobliskie gminy na pogórzu Kaczawskim mają więcej do zaoferowania niż Miasto z nagrodą Europy - za chyba najlepszą grochówkę. Dostaliśmy nagrodę za pomoc Ukraińcom (chwała za to), którzy mieszkali w dawnym kinie orzeł, który też wykończył Roman i Kornel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima