Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najniebezpieczniejszy pająk w Polsce znaleziony w Bolesławcu!
~~JustFrik niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 15:22
Kolczak zbrojny nic nie zrobi człowiekowi o ile ten nie będzie go drażnił kolczyki bardziej agresywne są w parach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:47
~~Sczerniała Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nadżółkła Laurowiśnia napisał(a): Zwykły kur*a pająk a takie sensację robią nie strasznie ludzi i oglądnijcie na youtubie venomusa art

Nie zdajesz sobie z tego sprawy ,gdy ktoś jest alergikiem, to ma z tego powodu duży problem . Tak więc zastanówcie się ludzie niekiedy, nad swoimi komentarzami.

Jeśli go nie przyciśniesz to nie ugryzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:49
~~Małgorzata napisał(a): Jestem z pod Szprotawy i niestety mnie odwiedził jakieś 2 tygodnie temu.Siedział na ścianie w korytarzu. Mam małe dzieci syn 9lat a córka 10 miesięcy aż strach pomyśleć co by było gdyby któreś z nich ukąsił brrrr.

Jeśli by go nie denerwowały nawet nie tknął twoich dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:51
~~Piotr napisał(a): Ja też znalazłem tego pająka kolczaka zbrojonego, zadzwoniłem na 112 to mi kazali dzwonić na straż miejska nikt do tej pory się nie zgłosił

Ja pierdziele dzwonić pod numer alarmowy bo się kur*a pajączka przestraszył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RDS niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:59
~~Złotordzawy Ambrowiec napisał(a):
No tak bo to zabójca wchodzi do domów ludzi tylko po to by ugryźć a potem zjeść. XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Starzec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 20:56
A te co w bananach przyjeżdżały do Polo w galerii to jakie? Ludzie nie wiedzieli,tylko pracownicy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irvinben niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 20:59
https://mangaraw.asia/ - Mangaraw.asia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Bukszpan niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 21:00
~~RDS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawy Ambrowiec napisał(a):
No tak bo to zabójca wchodzi do domów ludzi tylko po to by ugryźć a potem zjeść. XD

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.