Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Deszcz nie popsuł świetnej zabawy! Mnóstwo uśmiechniętych ludzi w Kruszynie - WIDEO, FOTOREPORTAŻ
~~Szarawozielona Celozja niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 14:15
Pięknie Wójtowi krasnonosowi nos pokraśniał. Ma zdrowie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Limnantes niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 20:25
Super impreza i organizacja i deszcz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Bieluń niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 9:57
Szkoda tylko, że nowy soltys Suszek pan Ł... taki ekolog i aktywista nie działa w swojej wiosce i ma gdzieś zmobilizowanie i zachęcenie ludzi do robienia wieńca. Gdyby nie kilka młodych dziewczyn z KGW, to całe to sołectwo miałoby guzik do pokazania. Niech się soltys zajmie wreszcie własnym podwórkiem, bo po to go wybrali żeby swoją wioską się zajął, a nie ptaszkami i drzewkami gdzieś tam przy drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Męczennica niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 11:08
1. Smalec zjełczały. 2. Wójtowska czy urzędowa? Wójt postawił sołectwom czy urząd kupił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Cebula niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 15:52
~~Ciemnofioletowy Bieluń napisał(a): Szkoda tylko, że nowy soltys Suszek pan Ł... taki ekolog i aktywista nie działa w swojej wiosce i ma gdzieś zmobilizowanie i zachęcenie ludzi do robienia wieńca. Gdyby nie kilka młodych dziewczyn z KGW, to całe to sołectwo miałoby guzik do pokazania. Niech się soltys zajmie wreszcie własnym podwórkiem, bo po to go wybrali żeby swoją wioską się zajął, a nie ptaszkami i drzewkami gdzieś tam przy drodze.


Drogi anonimowy/-a internauto/-ko!

Widzę duże braki wiedzy, bo jestem też członkiem KGW. Wieniec robiło KGW, więc byłoby niestosowne wzywanie ogółu mieszkańców. Niewiele, ale też robiłem przy nim.
Własnoręcznie pokroiłem kilka kapust na bigos i gotowałem go w wielkim garze dwa dni przed imprezą. Dzieci bawiły się na dyni z mojego ogródka. Wieczorem zwijałem mokry namiot i jeszcze dziś składałem go po suszeniu w domu.

A jak się zajmuję wioską, zajrzyj na nagrania z sesji rady. W zdecydowanej większości milcząca rada, milczący przedstawiciele wsi a ten Łasica gada. Poza tym pisze do urzędów w imieniu sołectwa i czasem nawet całkiem szybko osiąga cel. A wielkie oczy po przeglądzie świetlicy na propozycję pisemnego protokołu z oględzin
świetlicy są nie do zapomnienia. Bo sołtys dba o mienie gminy i zależy mu, żeby dobrze służyło mieszkańcom.

A ze swojego terminarza i całego wkładu w dożynki nie mam zamiaru spowiadać się publicznie. Miło by jednak było, gdyby gmina podawała plany swoich imprez na pół roku do przodu. Bo mój kalendarz czasem wypełnia się z takim wyprzedzeniem.

Dalsze wymiany uwag możliwe tylko w przypadku publicznego podania imienia i nazwiska.

Tadeusz Łasica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Celozja niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 17:18
Uśmiechy super, ten czerwony to ludziom kasiore wisi, abo zapomniała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KGW niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 20:57
~~Malinowoczerwona Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowy Bieluń napisał(a): Szkoda tylko, że nowy soltys Suszek pan Ł... taki ekolog i aktywista nie działa w swojej wiosce i ma gdzieś zmobilizowanie i zachęcenie ludzi do robienia wieńca. Gdyby nie kilka młodych dziewczyn z KGW, to całe to sołectwo miałoby guzik do pokazania. Niech się soltys zajmie wreszcie własnym podwórkiem, bo po to go wybrali żeby swoją wioską się zajął, a nie ptaszkami i drzewkami gdzieś tam przy drodze.


Drogi anonimowy/-a internauto/-ko!

Widzę duże braki wiedzy, bo jestem też członkiem KGW. Wieniec robiło KGW, więc byłoby niestosowne wzywanie ogółu mieszkańców. Niewiele, ale też robiłem przy nim.
Własnoręcznie pokroiłem kilka kapust na bigos i gotowałem go w wielkim garze dwa dni przed imprezą. Dzieci bawiły się na dyni z mojego ogródka. Wieczorem zwijałem mokry namiot i jeszcze dziś składałem go po suszeniu w domu.

A jak się zajmuję wioską, zajrzyj na nagrania z sesji rady. W zdecydowanej większości milcząca rada, milczący przedstawiciele wsi a ten Łasica gada. Poza tym pisze do urzędów w imieniu sołectwa i czasem nawet całkiem szybko osiąga cel. A wielkie oczy po przeglądzie świetlicy na propozycję pisemnego protokołu z oględzin
świetlicy są nie do zapomnienia. Bo sołtys dba o mienie gminy i zależy mu, żeby dobrze służyło mieszkańcom.

A ze swojego terminarza i całego wkładu w dożynki nie mam zamiaru spowiadać się publicznie. Miło by jednak było, gdyby gmina podawała plany swoich imprez na pół roku do przodu. Bo mój kalendarz czasem wypełnia się z takim wyprzedzeniem.

Dalsze wymiany uwag możliwe tylko w przypadku publicznego podania imienia i nazwiska.

Tadeusz
~~Malinowoczerwona Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowy Bieluń napisał(a): Szkoda tylko, że nowy soltys Suszek pan Ł... taki ekolog i aktywista nie działa w swojej wiosce i ma gdzieś zmobilizowanie i zachęcenie ludzi do robienia wieńca. Gdyby nie kilka młodych dziewczyn z KGW, to całe to sołectwo miałoby guzik do pokazania. Niech się soltys zajmie wreszcie własnym podwórkiem, bo po to go wybrali żeby swoją wioską się zajął, a nie ptaszkami i drzewkami gdzieś tam przy drodze.


Drogi anonimowy/-a internauto/-ko!

Widzę duże braki wiedzy, bo jestem też członkiem KGW. Wieniec robiło KGW, więc byłoby niestosowne wzywanie ogółu mieszkańców. Niewiele, ale też robiłem przy nim.
Własnoręcznie pokroiłem kilka kapust na bigos i gotowałem go w wielkim garze dwa dni przed imprezą. Dzieci bawiły się na dyni z mojego ogródka. Wieczorem zwijałem mokry namiot i jeszcze dziś składałem go po suszeniu w domu.

A jak się zajmuję wioską, zajrzyj na nagrania z sesji rady. W zdecydowanej większości milcząca rada, milczący przedstawiciele wsi a ten Łasica gada. Poza tym pisze do urzędów w imieniu sołectwa i czasem nawet całkiem szybko osiąga cel. A wielkie oczy po przeglądzie świetlicy na propozycję pisemnego protokołu z oględzin
świetlicy są nie do zapomnienia. Bo sołtys dba o mienie gminy i zależy mu, żeby dobrze służyło mieszkańcom.

A ze swojego terminarza i całego wkładu w dożynki nie mam zamiaru spowiadać się publicznie. Miło by jednak było, gdyby gmina podawała plany swoich imprez na pół roku do przodu. Bo mój kalendarz czasem wypełnia się z takim wyprzedzeniem.

Dalsze wymiany uwag możliwe tylko w przypadku publicznego podania imienia i nazwiska.

Tadeusz Łasica

Panie Tadeuszu piękna riposta.
Dodajmy jeszcze, że do pracy przy wieńcu byli zapraszani mieszkańcy wsi, niestety bez odezwy z ich strony .
KGW z dożynek wyjechało zadowolone, w końcu z zarobkiem na plusie a nie jak to w innych latach bywało, że trzeba było do imprezy dokładać z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DBL niezalogowany
30 sierpnia 2023r. o 10:49
W Suszkach dalej cyrk sie kręci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego