Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przypominamy lokalnym działaczom "Solidarności" i samorządu: to Lech Wałęsa podpisał 43 lata temu porozumienia sierpniowe [WIDEO]
~~Wielbłądza Bazylia niezalogowany
9 września 2023r. o 21:06
a ktoś ci powiedział że jesteś głupcem?
jeśli jeszcze nie to ja ci to piszę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Bazylia niezalogowany
9 września 2023r. o 21:22
przemyśl to a ja szykuję się do meczyku Saby z Gauff...
postawiłem na Sabę i wiem że wygram...;D


a ty kmiocie szukaj i fantazjuj dalej gdzie i co ja piszę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tylko Konfederacja niezalogowany
9 września 2023r. o 21:30
Konfederacja to jedyna konserwatywna partia. . Polacy potrzebują państwa z tradycjami i wartościami katolickimi. zachodem.
Precz z lewactwem eurokołchozem , i zgniłym zachodem. Po co nam zagranica , mamy swoją ojczyznę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Pernecja niezalogowany
9 września 2023r. o 21:35
~~Tylko Konfederacja napisał(a): Konfederacja to jedyna konserwatywna partia. . Polacy potrzebują państwa z tradycjami i wartościami katolickimi. zachodem.
Precz z lewactwem eurokołchozem , i zgniłym zachodem. Po co nam zagranica , mamy swoją ojczyznę.

A z tym "zachodem" to przejęzyczenie czy brak konsekwencji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Bazylia niezalogowany
9 września 2023r. o 23:00
~~Białobrązowa Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tylko Konfederacja napisał(a): Konfederacja to jedyna konserwatywna partia. . Polacy potrzebują państwa z tradycjami i wartościami katolickimi. zachodem.
Precz z lewactwem eurokołchozem , i zgniłym zachodem. Po co nam zagranica , mamy swoją ojczyznę.

A z tym "zachodem" to przejęzyczenie czy brak konsekwencji ?

;D
podwójny ''standarT'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Bazylia niezalogowany
9 września 2023r. o 23:08
Saba górą ...
i to mnie niezmiernie cieszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
11 września 2023r. o 5:12
Waleasa podpisal bo mu Gierek kazal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Tojad niezalogowany
11 września 2023r. o 9:33
a ja przypominam by nie wierzyć bezkrytycznie we wszystko co chcą tu przedstawić wszelcy propagandziści skonfliktowani z pierwszą ''S''
chcą innych rozliczać a sami mają wśród swoich byłych ''esbeków'' więcej niż ja włosów na głowie....;D
a jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego że wielu z nich chroni sam szalony antonio ''dron'' to jest głupcem...
moje dowody są mocniejsze niż te ''twarde dowody'' szalonego mitomana antka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie