BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Szok! 15000 złotych za ekspozycję reklamy podczas Glina Show. Czy to niegospodarność Urzędu Marszałkowskiego?
BolecForum Bolecnauci komentują

Szok! 15000 złotych za ekspozycję reklamy podczas Glina Show. Czy to niegospodarność Urzędu Marszałkowskiego?

78 odpowiedzi strona 4 z 10
~~Pomarańczowa Pokrzywagość
Bezpartyjni to PiS. Gdzie jest Błyskawica Gęsikowska? Ile kosztowało?
~~Alabastrowy Jastrzębiecgość
Są bezkarni bo to krypto PiS, a najlepsze to, że Grazia nieświadomie też wspiera PiS. Ich ideały są wymierne i mają cenę. Tacy to idealiści tęczowi. W sumie to Ratuszowemu należy się pochwała że robi ich jak chce za kasę. To pokazuje ile są warte te tęczowe parafialny. Brawo Romek.
~~Żółtobiały Hiacyntgość
~~Pomarańczowa Pokrzywa napisał(a): Bezpartyjni to PiS. Gdzie jest Błyskawica Gęsikowska? Ile kosztowało?


Schowana do szuflady z zaklejoną buzią. Wyciągną ją i odkleją jak będzie potrzeba krzyczeć i przeklinać .
~~Ognisty Ognikgość
~~Pomarańczowa Pokrzywa napisał(a): Bezpartyjni to PiS. Gdzie jest Błyskawica Gęsikowska? Ile kosztowało?

Oczywiście, Roman to zakamuflowany ..., przybylski to samo, zero wstydu!

Zastosowana autokorekta

~~Szarobłękitna Cebulicagość
No teraz jako kieszkaniec Bolesławca płacący podatki jestem delikatnie rzecz biorąc zdenerwowany !! Marnotrawienie publicznych pieniędzy bo się komuś tak podoba! To jest skandal! Rządam aby te pieniadz zostały zwrócone co do grosza przez gwizdale, Romana, Przybylskiego i cała reszta urzędasów! Co to ma być? Jakas samowolka ! Chamstwo!
~~Ceglastoczerwony Złotokapgość
A dla nas od nowego roku podwyższa podatki lokalne, bo budżet się nie spina. Chamstwo.
~~Bolecnautagość
To jest mniej więcej taki proceder, nie masz apartametow nad morzem i je wynajmujesz I jak cię złapią to poniesiesz duże konsekwencje inaczej mówiąc prokuratura już powinna działać
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA