Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rusyfikacja Polski

~~Hqrus niezalogowany
27 września 2023r. o 22:36
~~Hiszpański nurek który zwiał napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/musi-przeprosic-bakiewicz-reaguje-to-jest-skandal-6945950553180928a

Ani ziobro ani bakiewicz nie stosują się do decyzji sądu. Pis za wszelką cenę należy odsunąć od władzy bo stał się bardzo groźny.Co mnie to interesuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chaids niezalogowany
27 września 2023r. o 22:39
https://571.com.ua/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza