Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
87-latek stracił 70 tysięcy złotych
~~Turkusowa Golteria niezalogowany
28 września 2023r. o 21:12
Do znajomej byłej kasjerki 98 l z Asnyka był podobny telefon Ona wyżaliła im sie i powiedziała mam 3000 zł to za mało i się rozłączyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Kosaciec niezalogowany
29 września 2023r. o 5:39
A narzekacie na pis dowód ile pieniędzy zostaje na kontsch no chyba że te oszczędności za rządów PO tylko procenty się nsxnieraly. Tak czy inaczej żyjemy w państwie dobrobytu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Lewizja niezalogowany
29 września 2023r. o 6:27
Głupi ludzie nie powinni mieć pieniędzy. I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
29 września 2023r. o 7:30
biedni emeryci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
29 września 2023r. o 7:33
Jakby oddawał na cele charytatywne wspomagał fundację nie miałby dziś problemu dziś dobro by się zwróciło. Za te fundusze uzbierane już by była winda dla niep. dziecka i tak jeszcze dużo by zostało. Jak to mówi hasło chytry dwa razy traci????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
29 września 2023r. o 8:49
Ta kolejny biedak emeryt . Niech teraz chlebek wciąga ze smalcem . Wiecznie mdło o wiecznie drogo to teraz ma za co żyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
29 września 2023r. o 8:56
~~Bolecnauta napisał(a): Jakby oddawał na cele charytatywne wspomagał fundację nie miałby dziś problemu dziś dobro by się zwróciło. Za te fundusze uzbierane już by była winda dla niep. dziecka i tak jeszcze dużo by zostało. Jak to mówi hasło chytry dwa razy traci????

Ten komentarz to nie na ten adres.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ss man niezalogowany
29 września 2023r. o 10:07
co buraki ze stolec.info kasujecie posty ! pisowsko katolickie brudasy ! Boicie się prawdy ? hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.