Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Banery bez zgody właściciela posesji

~~Płowobrunatny Grzybień niezalogowany
4 października 2023r. o 6:47
~~Pis potega napisał(a): Zdzichu z Asnyka powiedział ,że jak mu zapłacą ,to Kaczyńskiego powiesi.
ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
4 października 2023r. o 9:14
~~Mamy to napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".

Mamy nagranie wulgarnych odzywek tego pana.
Jak uwazacie sąd czy odpuścić ?


Prosimy o kontakt z redakcją pod numerem 696 373 113

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Powój niezalogowany
4 października 2023r. o 15:27
Mam pytanie, czy wolno umieszczać plakaty wyborcze na słupach oświetleniowych znajdujących się wzdłuż ulic?Tak ,jak to ma miejsce na ulicy Żwirki i Wigury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie