Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kura utrudnia widoczność
~~iza niezalogowany
4 października 2023r. o 11:50
~~Złocistozielona Tawułka napisał(a): Jak na urządzeniach drogowych i jakim prawem w tych miejscach wiedzą się banery wyborcze nie ważne jakiego ugrupowania. Powinien odpowiedzieć prawnie


Wyłącz TV i włącz myślenie. Przecież on nie jeździ i sam sobie tego nie wiesza. Wyobrażasz sobie swego donka łażącego z trytykami po przystankach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mat L niezalogowany
4 października 2023r. o 11:59
~~iza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Tawułka napisał(a): Jak na urządzeniach drogowych i jakim prawem w tych miejscach wiedzą się banery wyborcze nie ważne jakiego ugrupowania. Powinien odpowiedzieć prawnie


Wyłącz TV i włącz myślenie. Przecież on nie jeździ i sam sobie tego nie wiesza. Wyobrażasz sobie swego donka łażącego z trytykami po przystankach?

Oczywiście!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!