Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mimo zakazu, jechał dwa razy, trzeci raz nie pojedzie
~~Ceglastoczerwony Złotokap niezalogowany
3 października 2023r. o 17:49
Zajęli by się łapaniem przestępców, zamiast umorzenia z powodu nie wykrycia sprawców...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Alstremeria niezalogowany
3 października 2023r. o 18:46
~~Ceglastoczerwony Złotokap napisał(a): Zajęli by się łapaniem przestępców, zamiast umorzenia z powodu nie wykrycia sprawców...

Czy wg Ciebie, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdu to przestępstwo, czy tylko żart tegoż człowieka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
3 października 2023r. o 20:55
odbierze auto i bedzie dalej leździł .....chyba ze go osadzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Złotokap niezalogowany
4 października 2023r. o 9:17
Przestępca jest dla mnie ktoś, kto kogoś zabije (także za kierownicą) i ten, kto kradnie. Wielokrotnie zostałem okradziony i ZAWSZE umorzenie. Nieudaczniki się tym pewnie zajmowali, a zmniejsza to wiarygodność całej policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Groszek niezalogowany
4 października 2023r. o 9:52
Policji juz nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
4 października 2023r. o 10:56
W przypadku gdyby zabił kogoś na drodze to jaki byłoby pytanie"? Gdzie ta Policja? Co oni robią gdy piraci jeżdżą? Były, chyba, podstawy do zatrzymania jemu prawa jazdy. Z drugiej strony nie ma chyba policji na Świecie, która mogłaby się pochwalić stu procentową wykrywalnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Złotokap niezalogowany
4 października 2023r. o 17:36
Jest stuprocentowa policja. W Sandomierzu... tylko że oni mają Ojca Mateusza :-) Ale na poważnie, to nasi nie wykonują prawidłowo pracy operacyjnej. Nie szukają osobiście skradzionych przedmiotów u paserów, znanych dziuplach, nie rozpytują wśród informatorów. Są też ambitni, ale jest ich za mało - stąd regularne umorzenia. Komendant też ma to w nosie. Stanie na drodze, to najprostszy sposób złapania statystyk, ale dla społeczeństwa to nie jest najpotrzebniejsze działanie policjantów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie