Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddział psychiatrii dziecięcej jako prowokacja
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
21 lutego 2024r. o 10:17
~~Procurator divinus napisał(a): Z najnowszych informacji wynika że po wspaniałym pomyśle Pana dyrektora z Bożej łaski menadżera szpitala z dniem 1 marca pomysł komercyjnej psychiatrii przechodzi w niebyt. Na miejsce tego wiekopomnego pomysłu powstaje hybryda aby ukryć blask i koszty tego pomysłu . Prowokacja udała się w 100 % . Teraz będą w marcu uruchomione tak bardzo potrzebne nowe poradnie i gabinety w Dino na Starzyńskiego .


teraz moze trzeba przerobic na oddział dla dorosłych gdy słysza głosy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.