Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przewrócona ciężarówka na A4
~~Mahoniowa Sałata niezalogowany
20 listopada 2023r. o 17:19
~~Monik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawa Kobea napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowy Uczep napisał(a): Wypadki na tyle tysięcy poruszaj,,acych się pojazdów się zdarzają i będą się zdarzać. Ja się tylko pytam co robią w tej sprawie władze Bolesławca i Dyrekcja Dróg. Przecież przez taki wypadek Bolesławiec jest przez kilka godzin sparaliżowany. I tak jest od lat. A co zrobić? Pisałem o tym już niejednokrotnie. Uruchomić zjazd z A4 na na drogę prowadzącą na Krzyżową. Jeśli nie na stałe to właśnie na wypadek takich sytuacji. Samochody przez Krzyżową i Tomaszów czy to w jednym , czy w obu kierunkach omijają miasto. A wypadki w rejonie strefy Krzywa są bardzo często. Ale widocznie to w papierowym i z kartonu krajum jest za trudne. Lepiej stać w korkach , rozjeżdżać ulice miasta i dbać tym samym o ekologię.

Ha ha ja iuz w momencie budowy A4 zglaszalem ze na odcinku Jedrzychowice - Wroclaw bedzie armagedon ale twardoglowi z GDDK i A mieli to po prostu w d u p i e mialo byc wasko i szybko

Zgłaszałem hałas przy DK94 w Kruszynie generowany przez duży ruch, gddkia ma to gdzieś

pisać do skutku, zbierać podpisy ludzi i wtedy moze ekrany postawią , bo to jest cyrk co oni robią z ludzmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucas niezalogowany
20 listopada 2023r. o 19:49
W Kraśniku też leży TIR i coo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Platan niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:00
Myślałem , że im to do rana zejdzie. Od 8.30 do 18.00 usuwanie Tira i naczepy z drogi. To się w głowie nie mieści. Tira z naczepą ściągnąć na jeden pas drogi, rzepak załadować w ciągu góra godziny na inny samochód, drogę wodą spłukać i po robocie. Roboty góra na 3 godziny. Co oni to łopatami ładowali? Co za kraj ślimaków!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
22 listopada 2023r. o 2:17
~~Ciemnożółty Platan napisał(a): Myślałem , że im to do rana zejdzie. Od 8.30 do 18.00 usuwanie Tira i naczepy z drogi. To się w głowie nie mieści. Tira z naczepą ściągnąć na jeden pas drogi, rzepak załadować w ciągu góra godziny na inny samochód, drogę wodą spłukać i po robocie. Roboty góra na 3 godziny. Co oni to łopatami ładowali? Co za kraj ślimaków!!!



Bo to rumuńska ciężarówka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza