Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podziękowania dla dzielnicowej
~~Miś jaki jest każdy widzi niezalogowany
24 listopada 2023r. o 10:18
Łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu.
To mówiłem ja, Jarząbek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paradarox niezalogowany
24 listopada 2023r. o 17:14
Dziękujemy Pani Policjant za służbę pełną poświęcenia i odwagi. Dziękujemy za Pańskie codzienne działania, które pomagają utrzymać nasze społeczeństwo w bezpieczeństwie. Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków. Jesteśmy wdzięczni za Pańską gotowość do ryzyka i ochrony naszych interesów. Dziękujemy również za Pański wkład w walkę z przestępczością oraz za tworzenie więzi społecznych w miejscu, w którym pracujecie. Dziękujemy, że zawsze jesteście tam, gdzie jesteście najbardziej potrzebni. Jest dla nas niezwykłe, że jesteście gotowi służyć i chronić nas każdego dnia. Dziękujemy Pani Policjant za to, że jesteście wzorem dla nas i inspiracją do działania. Dziękujemy za to, że jesteście naszym aniołem stróżem w czasach trudności. Bierzemy przykład z Pańskiego pozytywnego nastawienia i oddania wobec naszej społeczności. Dziękujemy Pani Policjant za Pańską pracę, której nie da się opisać słowami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
25 listopada 2023r. o 6:20
podobno donosy bez podpisu wyrzuca się do kosza . mamo chwalą nas , a kto ?ja was a ty nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jpdl ale kwas niezalogowany
25 listopada 2023r. o 6:26
I staruszki przez ulicę bezpiecznie przeprowadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szef niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:02
Śmiechu warte, bolesławiecki kononowicz pochwały wysyła za spełnianie jego banalnych donosów. Ludziom na starość się nudzi i każdą pierdołę za niewiadomo co traktują, typu piesek york mniejszy od kota szedł przy chodniku bez smyczy, a przecież to jest pies, lub parkowanie na połowie chodnika wzdłuż pasa jezdni w legalny sposób tylko ze zamiast 1,5m wolnego dla pieszych to np 1,2m, a jeśli chodzi o śmieci to każda osoba zameldowana przy ulicy JanaPawła ll ma prawo zostawić gabaryt przy jakim chce dowolnym obrębie śmietników ( jeden klucz pasuje na całym osiedlu do wszystkich śmietników ) wiec jak np mieszkam na Gałczynskiego i mam garaż to mam prawo wyrzucić do najbliższego śmietnika śmieci, w tym przypadku na Jana Pawła.
A takie kononowicze to myślą ze ratują świat utrudniając innym życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kapusta niezalogowany
26 listopada 2023r. o 22:19
~~Jpdl ale kwas napisał(a): I staruszki przez ulicę bezpiecznie przeprowadza.I obszczymurka w parku złapią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
28 listopada 2023r. o 8:02
Dlaczego nie ma fotki miss komisariatu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
29 listopada 2023r. o 7:17
Taka to może pałą przyłożyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!