Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwany bolesławianin zatrzymany
~~Hańba wam na wieki niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 15:26
Eksplozja w gabinecie gen. Jarosława Szymczyka. Wiadomo co zabezpieczyli śledczy https://wiadomosci.wp.pl/eksplozja-w-gabinecie-gen-jaroslawa-szymczyka-wiadomo-co-zabezpieczyli-sledczy-6970838948031008a

A ten szymczyk to był trzeźwy w chwili gdy wąsik odpalił granatnik w jego gabinecie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oli niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 15:34
Nie ma policjantów po służbie albo na emeryturze, policjant to zawsze policjant.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z pisowską komuną niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 17:16
Wątpliwości wzbudza odstąpienie przez śledczych od przeszukania w domu komedianta szymczyka. Zgodnie z procedurami, takie sprawdzenie powinno być przeprowadzone ze względu na bezpieczeństwo samego domownika, a także jego sąsiadów, gdyby okazało się, że część "prezentów z Ukrainy" trafiła do jego mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Mina niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 17:44
A przeszukali go?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 16:51
Całe szczęście, że nie został zakuty i przewożony........bo ścigany był za podobne przekroczenie...!!Dużo czasu upłynie, aby z policji pisowskiej , przeistoczyła sie w policję obywatelską..!!Powinni być, bardziej wyedukowani--przyszli stróże prawa....częściej badani przez psychiatrów--- bo ich podejście do ludzi... niestety budzi zastrzeżenia...!! Chodzi, o zmiany charakterologiczne...Agresywność, w kilku znęcanie sie nad jednym człowiekiem----aż do jego śmierci...Typowy przykład we Wrocławiu kilku psychopatycznych ..niby--policjantów ...zakatowali chłopaka na śmierć---im bardziej skuty.. błagał ich o litość, leżąc na posadce --- tym bardziej stawali sie agresywni,....!!! Czy tacy ludzie powinni pracować w policji... ??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Jaśminowiec niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 21:38
Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Greta niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 7:21
Jednego zatrzymali a reszta. W Kruszynie jest ćpun i złodziej, który pobił policjanta i nic mu za to nie zrobili. Jak to możliwe drodzy Policjanci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza