Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jan Kriger nie żyje
~~Jemioła niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:34
Warto byłoby odpalić "Autsajdera"nad grobem. To był Jego ulubiony numer (wiem o czym mówię-dziesiątki razy leciało to popularne nagranie u Jasia na chacie czym doprowadzał do furii sąsiadów niekumatych) Myślę, baa - pewien jestem, że życzyłby sobie tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jemioła niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:45
...tak czy siak czuję , że tego dnia wydarzy się COŚ. Sam nie wiem co ale Janek charyzmatem ducha swego wskrzesić oraz zjednoczyć może siły natury (piorun krec nąć z nienacka może albo "Pęknie niebo" Who knows. Bądźmy czujni/skupieni/zadumani tego dnia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tasiu niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 19:11
ela napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci

wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?

Dopisane 30.01.2024r. o godz. 14:09:
Ktoś napisał: ela napisał(a): Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci
wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?
Janek zamienił kawalerkę w Bolcu na spora

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tasiu niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 19:34
ela napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci

wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?

Dopisane 30.01.2024r. o godz. 14:09:
Ktoś napisał: ela napisał(a): Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci
wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?
Janek zamienił kawalerkę w Bolcu na spore chałupę z ziemią w Trzebieniu (czyli hacjendę z twórczości Riedla). Przy niedomaganiach fizycznych i niezależnym przekornym charakterze pomysł hodowli kóz w zabitej dechami dziurze wyszedł jak wyszedł. To nie jest kwestia rozmyślnego skrzywdzenie przez starych czy nowych przyjaciółmi znajomych sąsiadów cz kogokolwiek innego.
Mimo wszystko sam pomysł i próba realizacji w oparciu o rentę i oszczędzanie poprzez życia na ulicy w Paryżu wymaga szacunku. Jasiu był dumny. nie życzył sobie pomocy podączanej zpouczaniem i protekcjonizmem. I przypominam wszystkim ze osiągnął najwięcej ze swej rodziny. A prawo stawiać na swoim i czynić szkodę tylko sobie ma każdy z nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Laurowiśnia niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 19:39
~~Tasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ela napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci

wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?

Dopisane 30.01.2024r. o godz. 14:09:Ktoś napisał: ela napisał(a): Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wyliczanie zasług po śmierci...? - to już za późno. Teraz przypomnieliście sobie o tym biednym człowieku? - który mieszkał w nędzy sam opuszczony schorowany. Bóg wprowadzi go do raju a tym co zgotowali mu takie życie jeszcze tu na ziemi karma do nich wroci
wroci
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?
Janek zamienił kawalerkę w Bolcu na spore chałupę z ziemią w Trzebieniu (czyli hacjendę z twórczości Riedla). Przy niedomaganiach fizycznych i niezależnym przekornym charakterze pomysł hodowli kóz w zabitej dechami dziurze wyszedł jak wyszedł. To nie jest kwestia rozmyślnego skrzywdzenie przez starych czy nowych przyjaciółmi znajomych sąsiadów cz kogokolwiek innego.
Mimo wszystko sam pomysł i próba realizacji w oparciu o rentę i oszczędzanie poprzez życia na ulicy w Paryżu wymaga szacunku. Jasiu był dumny. nie życzył sobie pomocy podączanej zpouczaniem i protekcjonizmem. I przypominam wszystkim ze osiągnął najwięcej ze swej rodziny. A prawo stawiać na swoim i czynić szkodę tylko sobie ma każdy z nas.
That's rite!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nił niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 19:46
Napisz, o co chodzi? Kto mu zrobił krzywdę. Przychodził do różnych pracowni w ośrodkach kultury na konsultacje, a czasem nawet malować. Dawał obrazy na przeglądy sztuki amatorskiej, a nawet na organizowane przeze mnie wystawy w Niemczech. Należał do Klubu Plastyka Amatora, który prowadziłam w latach 1985-1987. Mówił, że ma rentę i mieszkanie na Spółdzielczej. Kto go tak skrzywdził?
Janek zamienił kawalerkę w Bolcu na spora

Na co zamienił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Jodła niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 19:53
~~Granatowa Iglica napisał(a): Proponuję nazwę ul. Jan Krigel może chociaż w ten sposób będzie miał zadośćuczynienie za wkład który wniósł w M. Bolesławiec

Jaki wkład wniósł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tasiu niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 21:50
~~Jasnoniebieska Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowa Iglica napisał(a): Proponuję nazwę ul. Jan Krigel może chociaż w ten sposób będzie miał zadośćuczynienie za wkład który wniósł w M. Bolesławiec

Jaki wkład wniósł?

A trochę inaczej pachnącego powietrza w zatęchłej drobnomieszczańskiej dziurze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.