Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy zastępca komendanta komisariatu w Nowogrodźcu
~~Jaskrawozielony Zaślaz niezalogowany
8 lutego 2024r. o 19:27
~~Iliowobłękitny Kopytnik napisał(a): komisariat w Nowogrodźcu to jest żart, banda pijaków udających szeryfów ...

Właśnie ten pan policjant to taki nadgorliwiec , kiedyś w jednym dniu kontrolował mnie trzy razy i za każdym razem dmuchanko. Nie jeżdżę po pijaku i nigdy nie miałem zabranego prawa jazdy a ten chciał na siłę kogoś ustrzelić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~goniu niezalogowany
8 lutego 2024r. o 21:52
Ja bym ich zwolnił bez odpraw i do roboty na budowie albo sprzątanie miasta spolecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
9 lutego 2024r. o 0:30
Pewnie ... Do wideł i by było coś porzytecznego


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bartek niezalogowany
9 lutego 2024r. o 6:51
Zezowaty niech już też się szykuje na zmianę warty w Bolesławcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
9 lutego 2024r. o 8:33
https://www.money.pl/gospodarka/gigantyczne-koszty-naprawy-smiglowca-black-hawk-skutki-incydentu-z-sierpnia-6993757658946528a.html


Sukces że i tym razom nikt nie zginął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
9 lutego 2024r. o 9:00
"Murem za polskim mundurem" obowiązuje tylko wtedy, kiedy ten mundur służy PiSS. Szokująca hipokryzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Glicynia niezalogowany
9 lutego 2024r. o 9:41
~~goniu napisał(a): Ja bym ich zwolnił bez odpraw i do roboty na budowie albo sprzątanie miasta spolecznie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Łubin niezalogowany
9 lutego 2024r. o 11:02
~~Czarnawa Trzmielina napisał(a): A kogo on będzie zastępował . Jak nie ma komedanta


Będzie zastępcą ducha komendanta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza