Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Kto kandyduje na wójta gminy Gromadka?

~~Cienki Bolek niezalogowany
17 lutego 2024r. o 17:30
Ho Ho, żebyś się nie zdziwił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Szarłat niezalogowany
17 lutego 2024r. o 17:53
~~Gabi napisał(a): Ogólnie kobiety to chyba pochwą myślą.
Była taka co była burmistrzem miasta to kupiła sobie telewizor na całą ścianę do swojego gabinetu i wygodny obszerny fotel, i całą kadencję w nim przesiedziała oglądając TVN

~~Gabi napisał(a): Ogólnie kobiety to chyba pochwą myślą.
Była taka co była burmistrzem miasta to kupiła sobie telewizor na całą ścianę do swojego gabinetu i wygodny obszerny fotel, i całą kadencję w nim przesiedziała oglądając TVN

Skoro kobiety myślą pochwą to w tym wypadku mężczyźni myślą ( czy nie?)..hmmm....prostatą?Bo raczej nie mózgiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Wierzba niezalogowany
17 lutego 2024r. o 19:18
Czas pogonić emeryta-likwidatora. Czas na ludzi młodych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gabriel niezalogowany
17 lutego 2024r. o 23:27
~~Karmelowopłowy Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gabi napisał(a): Ogólnie kobiety to chyba pochwą myślą.
Była taka co była burmistrzem miasta to kupiła sobie telewizor na całą ścianę do swojego gabinetu i wygodny obszerny fotel, i całą kadencję w nim przesiedziała oglądając TVN

Ktoś napisał: ~~Gabi napisał(a): Ogólnie kobiety to chyba pochwą myślą.
Była taka co była burmistrzem miasta to kupiła sobie telewizor na całą ścianę do swojego gabinetu i wygodny obszerny fotel, i całą kadencję w nim przesiedziała oglądając TVN
Skoro kobiety myślą pochwą to w tym wypadku mężczyźni myślą ( czy nie?)..hmmm....prostatą?Bo raczej nie mózgiem.


Chodziło o pomysły kobiet które stosują "Vabing". Wkłada sobie taka palec wiadomo gdzie i pociera tym paluchem części głowy, za uszami, na karku itp. i twierdzi, że faceci się bardziej nią interesują po takim zabiegu.
Dla mnie to coś tak ohydnego, że trudno mi to pojąć. Ponoć ginekolodzy biją na alarm żeby tego nie robić bo w ten sposób przenoszą różne zarazki.
Więc czym taka myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
18 lutego 2024r. o 15:41
Skończyłem z polityką. Nie ma sensu chodzić na żadne wybory. To nic nie zmieni . Są układy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Malwa niezalogowany
18 lutego 2024r. o 16:50
~~Marzena napisał(a): Skończyłem z polityką. Nie ma sensu chodzić na żadne wybory. To nic nie zmieni . Są układy .

Święte słowa, święte słowa,w zakamarkach potem zacieszają że udało im się zrobić w bambuko 75% ludków,taka była ostatnio frekwencja, dosyć tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
18 lutego 2024r. o 18:56
~~Jasnogranatowa Malwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marzena napisał(a): Skończyłem z polityką. Nie ma sensu chodzić na żadne wybory. To nic nie zmieni . Są układy .

Święte słowa, święte słowa,w zakamarkach potem zacieszają że udało im się zrobić w bambuko 75% ludków,taka była ostatnio frekwencja, dosyć tego


Zobaczę jacy będą kandydaci, jak ci co rządzą w gminie obecnie to szkoda mojego czasu.
Andrzej, Piotruś i Józuś, jakie oni mają wykształcenie i ilu jest takich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
19 lutego 2024r. o 8:21
Kandydaci na Wójta ,radnych i pracowników urzędu powinni zdawać egzamin ,który sprawdziłby czy nadają się na takie , czy inne stanowisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.