Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewakuowali poszkodowanego z ambony myśliwskiej
~~Ołowiany Rozwar niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:49
Znalazłem powyżej 6 błędów - pobieżnie sprawdziłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Miodunka niezalogowany
12 lutego 2024r. o 13:21
A dokładniej.jakie błędy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
12 lutego 2024r. o 13:25
Ktoś taki ma pozwolenie na broń. Czas z tym skończyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ozorki i flaczki niezalogowany
12 lutego 2024r. o 15:36
~~Szara Frezja napisał(a): Jestem "weganem"
Nie jem ciał innych istot
Nie pije wody z plastiku
Nie kupuje smieci, zeby produkowac jeszcze wiecej smieci
Dokonuje swiadomych wyborów zakupowych
Dlugo moglabym tak wymieniac
A tez zaczynałam.od ciemnogrodu, bo tu sie urodziłam, ale naprawde mozna z niego wyjsc!
Niepojęte, nie... :)))

Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawy Hibiskus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hebanowy Berberys napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~iza napisał(a): Dlaczego nazywacie go mordercą?
A kim według Ciebie jest ktoś kto strzela do bezbronnego?

ignorancja urasta do rangi cnoty? Zwierzę nie posiada broni palnej, za to zmysły ma kilka tysięcy bardziej wrażliwe od człowieka i to jest jego niebagatelna przewaga nad człowiekiem. Gdyby człowiek dorównywał zwierzęciu nie wymyślałby prochu. Jesteś weganem, czy mięsem, które żre mięso i nawraca innych. Niech inni pozyskają pożywienie, " ... ja kury nie zabiję, jestem za bardzo przejmujący".



Hahaha. A ubrania z czego nosisz? A lody i słodycze zjadasz? Gadanie głupot. To jest dopiero ciemnota.
Nie chcesz jeść mięsa to nie jedz, więcej będzie dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Cynia niezalogowany
12 lutego 2024r. o 15:42
~~Bolo napisał(a): Ktoś taki ma pozwolenie na broń. Czas z tym skończyć

Możesz im skoczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hydrant piwny niezalogowany
12 lutego 2024r. o 15:44
~~ozorki i flaczki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szara Frezja napisał(a): Jestem "weganem"
Nie jem ciał innych istot
Nie pije wody z plastiku
Nie kupuje smieci, zeby produkowac jeszcze wiecej smieci
Dokonuje swiadomych wyborów zakupowych
Dlugo moglabym tak wymieniac
A tez zaczynałam.od ciemnogrodu, bo tu sie urodziłam, ale naprawde mozna z niego wyjsc!
Niepojęte, nie... :)))

Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawy Hibiskus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hebanowy Berberys napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~iza napisał(a): Dlaczego nazywacie go mordercą?
A kim według Ciebie jest ktoś kto strzela do bezbronnego?

ignorancja urasta do rangi cnoty? Zwierzę nie posiada broni palnej, za to zmysły ma kilka tysięcy bardziej wrażliwe od człowieka i to jest jego niebagatelna przewaga nad człowiekiem. Gdyby człowiek dorównywał zwierzęciu nie wymyślałby prochu. Jesteś weganem, czy mięsem, które żre mięso i nawraca innych. Niech inni pozyskają pożywienie, " ... ja kury nie zabiję, jestem za bardzo przejmujący".



Hahaha. A ubrania z czego nosisz? A lody i słodycze zjadasz? Gadanie głupot. To jest dopiero ciemnota.
Nie chcesz jeść mięsa to nie jedz, więcej będzie dla mnie.

i pewnie w łapach smartfon, he he lewacki fałsz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Frezja niezalogowany
12 lutego 2024r. o 16:45
Skoro mysle o tym, co jem, to jakim cudem mialabym jesc slodycze i lody :D
Są tez ubrania z materialów innych niz skóra, gdyz z jaskin udało sie juz wyjsc :))) i malo wiesz o ewolucji niestety, ale ksiazek ci polecac nie bede, bo wiem, ze nie skorzystasz;) ehh, wystarczyloby w szkołę kamieniami nie rzucac i moze byloby ci prosciej żyć :)
Od smartfona wole ksiażke z biblioteki i antykwariatu.
A Polactwo jako "szlachta" z glebokiej wsi jadlo schabowego 7 dni w tygodniu ;))) wiadomo!
Ale generalnie mnie bardzo rozbawiles :))) dziekuję, prawacki intelektualisto

~~Hydrant piwny napisał(a): ~~ozorki i flaczki napisał(a): Ktoś napisał: ~~Szara Frezja napisał(a): Jestem "weganem"
Nie jem ciał innych istot
Nie pije wody z plastiku
Nie kupuje smieci, zeby produkowac jeszcze wiecej smieci
Dokonuje swiadomych wyborów zakupowych
Dlugo moglabym tak wymieniac
A tez zaczynałam.od ciemnogrodu, bo tu sie urodziłam, ale naprawde mozna z niego wyjsc!
Niepojęte, nie... :)))

Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawy Hibiskus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hebanowy Berberys napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~iza napisał(a): Dlaczego nazywacie go mordercą?
A kim według Ciebie jest ktoś kto strzela do bezbronnego?

ignorancja urasta do rangi cnoty? Zwierzę nie posiada broni palnej, za to zmysły ma kilka tysięcy bardziej wrażliwe od człowieka i to jest jego niebagatelna przewaga nad człowiekiem. Gdyby człowiek dorównywał zwierzęciu nie wymyślałby prochu. Jesteś weganem, czy mięsem, które żre mięso i nawraca innych. Niech inni pozyskają pożywienie, " ... ja kury nie zabiję, jestem za bardzo przejmujący".



Hahaha. A ubrania z czego nosisz? A lody i słodycze zjadasz? Gadanie głupot. To jest dopiero ciemnota.
Nie chcesz jeść mięsa to nie jedz, więcej będzie dla mnie.
i pewnie w łapach smartfon, he he lewacki fałsz

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Frezja niezalogowany
12 lutego 2024r. o 16:57
Jerzyk, przeczytaj jeszcze raz wypowiedz o braku roznicy miedzy mordercą-mysliwym a zjadaczem mięsa, bo autor komentarza stawia tam znak rownosci. Ty wyskakujesz z "osobistymi wycieczkami", wiec bronisz wypowiedzi kogoś przeciwnego mordowaniu zwierząt i w lasach i w rzezniach, po czym rzucasz argumenty o "jagódkach" probujac zdyskredytowac ludzi, którzy swiadomie nie żrą mięsa :D naprawde logika albo poczucie humoru level master ;))
A jak łaczysz wycieczki osobiste z ortografią, gramatyką, a byc moze i meteorologią to juz twoja slodka tajemnica:)
I wpieprzaj na zdrowie paróweczki, tyj, zapychaj tętnice, tym prędzej cie zabraknie na tym padole:) oddaje ci swoją porcje! Ale wiem wiem, dla takich kozaków jak ty cholesterol nie istnieje;)))
Ty na swej drodze rozwoju postanowiłes zostać baranem, ale dajesz duzo radosci innym:)))

~~jerzy napisał(a): do ~~Szara Frezja
Dyskusja kończy się w momencie, gdy stronie brak merytorycznych argumentów. Wtedy prostacko rozpoczyna wycieczki osobiste cyt. " ... Przed CZY nie dajemy przecinka...
"Nie umisz" w język polski, a tak dziarsko sie wyrywasz do wypowiedzi :))) zadziwiające ;) ..."
Człowiek na swej drodze rozwoju, postanowił zostać drapieżnikiem. Jeśli chcesz odwracać bieg ewolucji i spożywać korzonki i jagódki, rób to na własny rachunek. Brak kultury osobistej niczego i nikogo nie usprawiedliwia. ( piszemy się nie sie, ale oczywiście tylko Tobie wolno się pomylić)

~~jerzy napisał(a): do ~~Szara Frezja
Dyskusja kończy się w momencie, gdy stronie brak merytorycznych argumentów. Wtedy prostacko rozpoczyna wycieczki osobiste cyt. " ... Przed CZY nie dajemy przecinka...
"Nie umisz" w język polski, a tak dziarsko sie wyrywasz do wypowiedzi :))) zadziwiające ;) ..."
Człowiek na swej drodze rozwoju, postanowił zostać drapieżnikiem. Jeśli chcesz odwracać bieg ewolucji i spożywać korzonki i jagódki, rób to na własny rachunek. Brak kultury osobistej niczego i nikogo nie usprawiedliwia. ( piszemy się nie sie, ale oczywiście tylko Tobie wolno się pomylić)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.