Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto zostanie wójtem gminy Warta Bolesławiecka? - SONDA
~~Ala niezalogowany
20 marca 2024r. o 18:26
Bycie Wójtem to ciężka praca, ale obiecywana nowa kopalnia miedzi i nowa cementownia to były obietnice wyborcze obecnego Wójta. Ludzie sprzedali swoją ziemię pod budowę cementowni. Teraz nie ma ziemi ani cementowni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Rozwar niezalogowany
20 marca 2024r. o 18:40
~~Ala napisał(a): Bycie Wójtem to ciężka praca, ale obiecywana nowa kopalnia miedzi i nowa cementownia to były obietnice wyborcze obecnego Wójta. Ludzie sprzedali swoją ziemię pod budowę cementowni. Teraz nie ma ziemi ani cementowni

Ale jest kasa na kontach. Chcieli to sprzedali. A Wójt to ma tyle do budowy cementowni co przeciętny zjadacz chleba do lotów na Marsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Narcyz niezalogowany
24 marca 2024r. o 11:45
~~A Z napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta !
marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

~~A Z napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta !
marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

Ja zn taki przypadek jak się budował to zatrzymał ciężarówkę z kamieniem który był do przeróbki na kostkę murowa kierowca pochodził z ok zbylutowa . I kazał przywieźć sobie kamień bo innaczej kwoty pójdą się paść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Lubczyk niezalogowany
24 marca 2024r. o 11:49
~~Narcyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~A Z napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta !
marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

~~A Z napisał(a): Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta ! marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

Ja zn taki przypadek jak się budował to zatrzymał ciężarówkę z kamieniem który był do przeróbki na kostkę murowa kierowca pochodził z ok zbylutowa . I kazał przywieźć sobie kamień bo innaczej kwoty pójdą się paść

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Lubczyk niezalogowany
24 marca 2024r. o 11:50
~~Narcyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~A Z napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta !
marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

~~A Z napisał(a): Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Panu Haniszewskiemu już dziękujemy, na emeryturę czas już najwyższy, ja jestem za Panem Warchołem, udziela się, pomaga mieszkańcom, z radnych tylko on jest za ludźmi inni to pachołki Haniszewskiego, jak każe tak głosują, tego trzeciego kandydata to nawet nie znam, nigdy go nie widziałem ani o nim nie słyszałem. Wiec wybór jest prosty, Warchoł na wójta ! marny z niego policjant był, jako radny więcznie nie wstrzymuje się od głosu, a program z kosmosu wzięty. Obiecać można wszystko ale to obiecanki bez pokrycia trzeba być realistami.

Ja zn taki przypadek jak się budował to zatrzymał ciężarówkę z kamieniem który był do przeróbki na kostkę murowa kierowca pochodził z ok zbylutowa . I kazał przywieźć sobie kamień bo innaczej kwity pójdą się paść

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin niezalogowany
25 marca 2024r. o 18:49
Szykuje się druga tura wyborów. Nadchodzą bardzo ciekawe wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Kielichowiec niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 0:49
Marta, kandydatko na radną w gminie Warta Bolesławiecka z Raciborowic Dolnych, może byś opowiedziała co chcesz zrobić w naszej gminie jako przyszła radna? Pisze dla tego że znam Cie i wiem co potrafisz(dosłownie nic) a głównym powodem jakim jest mój dzisiejszy wpis, jest to że przypuszczasz abym był winny 'hejtu' jaki na Ciebie spływa podczas tej ceregieli. Wybacz Marto! Gdybym ja miał chęć Cie upokorzyć to zdyskwalikowal bym Cię już dawno. Więc z wyrazami szacunku idź swą drogą nie obrażając mej osoby. Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XRumerTest niezalogowany
6 kwietnia 2024r. o 1:50
Hello. And Bye.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima