Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kochani Moi!
~~Bławatny Przegorzan niezalogowany
19 lutego 2024r. o 11:36
~~Łukasz napisał(a): wstyd Lukasz. I to mój imiennik.


ale swoją drogą wyzywanie kogoś od pisi matołów też nie dodaje Tobie uroku. Każdy głosuje na kogo chce, lub w ogóle nie głosuje kiedy uważa, że nie ma na kogo. Zrozum to w końcu koleżanko. Pozdrawiam, miłego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
19 lutego 2024r. o 11:41
Brawo Michał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Cyprysik niezalogowany
19 lutego 2024r. o 11:56
ludzie...nie chcecie -nie pomagajcie ...nie chcecie- nie bierzcie w tym udziału...
a jeśli nie to co wam to wszystko przeszkadza?
kiedy ja piszę że przeszkadzają mnie i innym ludziom wasze wędrówki po ulicach z jakimiś ''obrazkami'' przy wtórze ''pień '' to się tu oburzacie ...
impreza WOŚP jest super i taką będzie zawsze pomimo waszych lamentów i prób jątrzenia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Smagliczka niezalogowany
19 lutego 2024r. o 12:34
~~Czarnobrązowy Enkiant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lukasz napisał(a): A jakie koszta tego wszystkiego były? Jestem bardzo ciekaw ile było by na czysto?
Może zw 100 tys.

Wszystko tak przeliczasz? Masz naprawdę ciężko w życiu. Jak zachorujesz, czego Ci nie życzę, i wylądujesz w szpitalu i będziesz leczony sprzętem zakupiony przez WOŚP, też będziesz liczył ile będzie na czysto, po .uj siejesz ferment, doceń czyjeś poświęcenie.

~~Limonkowa Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lukasz napisał(a): A jakie koszta tego wszystkiego były? Jestem bardzo ciekaw ile było by na czysto?
Może zw 100 tys.

Do roboty się weź!

Kolejny PiSi matoł, no nie mogę, skąd oni się biorą...



Nie tym razem może wyborca koalicji 8*z 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Smagliczka niezalogowany
19 lutego 2024r. o 12:36
~~Jasnoszary Cyprysik napisał(a): ludzie...nie chcecie -nie pomagajcie ...nie chcecie- nie bierzcie w tym udziału...
a jeśli nie to co wam to wszystko przeszkadza?
kiedy ja piszę że przeszkadzają mnie i innym ludziom wasze wędrówki po ulicach z jakimiś ''obrazkami'' przy wtórze ''pień '' to się tu oburzacie ...
impreza WOŚP jest super i taką będzie zawsze pomimo waszych lamentów i prób jątrzenia...;D


Nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Smagliczka niezalogowany
19 lutego 2024r. o 12:37
~~Brązowopłowy Grab napisał(a): Dziękuję w imieniu OWSIAKA,tak trzymać.
~~Wielbłądzi Ambrowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Trzykrotka napisał(a): Koszty energii elektrycznej? Koszty wynajęcia sali? Były, nawet jak z kasy miasta to były. PiS em, PO, ZSL em, SLD i innymi partyjkami transparentności się nie stłamsi. Rozliczyć się.

I tak nie płacisz podatków, bo nie pracujesz, PiSi matole.

Idź po kasę do Urzędu Pracy. To potrafisz najlepiej, wyciągać rękę po pieniądze.


Mylisz się ją płacę na służbę zdrowia duże podatki, nie mierz kogoś swoją miarą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Dalia niezalogowany
19 lutego 2024r. o 13:18
że też zawsze się musi zanlezć jakiś Nawiedzony inaczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
19 lutego 2024r. o 15:14
Wspaniali ludzie o wielkich sercach. Podziękowania w imieniu wszystkich chorych, którzy będą mogli skorzystać ze sprzętu od WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.