Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kochani Moi!
~~Hetman niezalogowany
19 lutego 2024r. o 15:20
Róbta co chceta, chceta dawać to dawajta, chceta grać to grajta.

Wasza wola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Smagliczka niezalogowany
19 lutego 2024r. o 15:56
~~Hetman napisał(a): Róbta co chceta, chceta dawać to dawajta, chceta grać to grajta.

Wasza wola.


I słusznie po co to komentować.Każdy ma wolną wolę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
19 lutego 2024r. o 15:59
Brawa dla wszystkich Wspaniałych Ludzi. Michale, słowa uznania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U3333 niezalogowany
19 lutego 2024r. o 16:02
A ile ma z tego. Owsiak. Podobno nigdzie nie pracuje. Tylko pytam nic po za tym chciałem to dałem na sprzęt bo warto a ile ten pasożyt ma z tego$$$$$$$???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Słonecznik niezalogowany
19 lutego 2024r. o 16:31
~~Czarnobrązowy Enkiant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lukasz napisał(a): A jakie koszta tego wszystkiego były? Jestem bardzo ciekaw ile było by na czysto?
Może zw 100 tys.

Wszystko tak przeliczasz? Masz naprawdę ciężko w życiu. Jak zachorujesz, czego Ci nie życzę, i wylądujesz w szpitalu i będziesz leczony sprzętem zakupiony przez WOŚP, też będziesz liczył ile będzie na czysto, po .uj siejesz ferment, doceń czyjeś poświęcenie.

Szantażyk emocjonalny , typowy dla tej "charytatywnej zbiórki" .
Leczyć go będą lekarze między innymi z moich składek , których płacę co miesiąc jako pracodawca kilka tysięcy złotych.
Sam sprzęt to sobie możesz dzieciaku do pokoju wstawić i na niego patrzeć przed zaśnięciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~michau niezalogowany
19 lutego 2024r. o 16:47
czyli połowę tego co dostaliśmy z WOŚP to sami sobie kupiliśmy?
Jak to wygląda z NFZ? Wydaje mi się że więcej od niego dostajemy niż od Owsika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Borówka niezalogowany
19 lutego 2024r. o 17:04
prawdziwa pomoc nie lubi gloryfikacji wystarczy ze usłyszelismy podziekowanie ustne-.no ..ale..przed wyborami trzeba zaistniec..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Wilczomlecz niezalogowany
20 lutego 2024r. o 8:32
~~Brunatny Słonecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Enkiant napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lukasz napisał(a): A jakie koszta tego wszystkiego były? Jestem bardzo ciekaw ile było by na czysto?
Może zw 100 tys.

Wszystko tak przeliczasz? Masz naprawdę ciężko w życiu. Jak zachorujesz, czego Ci nie życzę, i wylądujesz w szpitalu i będziesz leczony sprzętem zakupiony przez WOŚP, też będziesz liczył ile będzie na czysto, po .uj siejesz ferment, doceń czyjeś poświęcenie.
Szantażyk emocjonalny , typowy dla tej "charytatywnej zbiórki" .
Leczyć go będą lekarze między innymi z moich składek , których płacę co miesiąc jako pracodawca kilka tysięcy złotych.
Sam sprzęt to sobie możesz dzieciaku do pokoju wstawić i na niego patrzeć przed zaśnięciem.

Przed zaśnięciem z reguły czytam, dzieciakiem już dawno nie jestem, a Ty wielki pracodawco, dzieciaku utrzymujący służbę zdrowia,bo jak piszesz wpłacasz wieeeelkie środki, pomyśl (jak wiesz o czym piszę) jak się one mają do środków z WOŚP! I weź też pod uwagę fakt, że lekarz bez odpowiedniego sprzętu to Ci tylko lek na ból d.u.p.s.k.a może przepisać, i czytając Twój wpis;- powinien!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza