Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kamil Barczyk, dyrektor Szpitala św. Łukasza, odpowie na pytania Bolecnautów
~~Bladoczerwony Kiścień niezalogowany
25 marca 2024r. o 21:14
~~Ciemnofioletowa Gęsiówka napisał(a): ''doradca'' polskiego ''prezy-dęta''

''Poboży wyjaśnił, że patrzy na resort pod przewodnictwem nowego rządu "bardzo krytycznie".

– Niestety, jak obserwuje działania podejmowane przez zastępcę pana ministra Kierwińskiego w obszarze resortowej służby zdrowia, polegające na odwoływaniu dyrektorów, którzy wyprowadzili nasze szpitale z bardzo trudnej finansowej sytuacji na plus i jeszcze pokazali ogromne znaczenie i wagę tych resortowych szpitali w czasie pandemii, (...) to jestem trochę przerażony – wyznał polityk''.

a to ciekawe z tym wyprowadzaniem z ''trudnych sytuacji finansowych'' ...;D
bo u nas wręcz odwrotnie...szpital tonie w długach a jego ''dyrektor'' poszedł w ''deweloperkę''...;D
i tam też chyba niezbyt wesoło bo sprawa ucichła...


cierpliwosci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Rdest niezalogowany
26 marca 2024r. o 11:06
~~Ciemnogranatowy Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta



A PRZYDADZĄ SIE NA WYBORY ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
30 marca 2024r. o 13:44
Nie kupuję tego! w październiku startował Pan Z BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW, teraz nagle wskoczył Pan na 3D ! robi Pan kampanię na terenie szpitala!! - aż takie ma Pan ciśnienie na władzę? może więc warto więc zachować się honorowo i zrezygnować z dyrektorowania szpitalem, a oddać go specjalistom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Pysznogłówka niezalogowany
30 marca 2024r. o 14:06
3 Droga idzie do wyborów razem z Romanem. Póki co nieoficjalnie, ale za chwilę zrobią comming out xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
30 marca 2024r. o 14:28
~~wyborca napisał(a): Nie kupuję tego! w październiku startował Pan Z BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW, teraz nagle wskoczył Pan na 3D ! robi Pan kampanię na terenie szpitala!! - aż takie ma Pan ciśnienie na władzę? może więc warto więc zachować się honorowo i zrezygnować z dyrektorowania szpitalem, a oddać go specjalistom?

A co nie wie Pan,że PSL ,jak sama nazwa mówi,to partia lekarzy i kadry zarządzającej służba zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza