Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kamil Barczyk, dyrektor Szpitala św. Łukasza, odpowie na pytania Bolecnautów
~~Fioletowoczarna Truskawka niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:06
A i musi próbować posiłki z kuchni codziennie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Wiąz niezalogowany
4 marca 2024r. o 12:38
~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Trzmielina niezalogowany
4 marca 2024r. o 14:30
Idąc na ten holter na NFZ trzeba przynieść ze sobą baterie ... coś muszę dodać do niekończącego się pasma sukcesów Pana Dyrektora w zarządzaniu naszym tj. podatników szpitalem .... zatem badanie holter na NFZ jest dostępne, czeka się niespełna miesiąc i trzeba wiedzieć jakie paluszki tj. baterie pasują do tego ustrojstwa, bo ja nietechniczna jestem i kurcze mam problem .... niech mi nie potrącają składek na zdrowotne, pójdę prywatnie, zapłacę 1500 zł (?) i zrobię sobie cały panel bez czekania i denerwowania się gównianymi bateriami, bo skąd ja mam wiedzieć jakie paluszki do tego holtera mam zabrać ? ... Pan Dyrektor wie ? Założę się, że nie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Kostrzewa niezalogowany
4 marca 2024r. o 17:31
~~Kasztanowordzawa Trzmielina napisał(a): Idąc na ten holter na NFZ trzeba przynieść ze sobą baterie ... coś muszę dodać do niekończącego się pasma sukcesów Pana Dyrektora w zarządzaniu naszym tj. podatników szpitalem .... zatem badanie holter na NFZ jest dostępne, czeka się niespełna miesiąc i trzeba wiedzieć jakie paluszki tj. baterie pasują do tego ustrojstwa, bo ja nietechniczna jestem i kurcze mam problem .... niech mi nie potrącają składek na zdrowotne, pójdę prywatnie, zapłacę 1500 zł (?) i zrobię sobie cały panel bez czekania i denerwowania się gównianymi bateriami, bo skąd ja mam wiedzieć jakie paluszki do tego holtera mam zabrać ? ... Pan Dyrektor wie ? Założę się, że nie ....



~~Fioletowoczarna Truskawka napisał(a): A i musi próbować posiłki z kuchni codziennie:)

Buhaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Gęsiówka niezalogowany
4 marca 2024r. o 20:09
''doradca'' polskiego ''prezy-dęta''

''Poboży wyjaśnił, że patrzy na resort pod przewodnictwem nowego rządu "bardzo krytycznie".

– Niestety, jak obserwuje działania podejmowane przez zastępcę pana ministra Kierwińskiego w obszarze resortowej służby zdrowia, polegające na odwoływaniu dyrektorów, którzy wyprowadzili nasze szpitale z bardzo trudnej finansowej sytuacji na plus i jeszcze pokazali ogromne znaczenie i wagę tych resortowych szpitali w czasie pandemii, (...) to jestem trochę przerażony – wyznał polityk''.

a to ciekawe z tym wyprowadzaniem z ''trudnych sytuacji finansowych'' ...;D
bo u nas wręcz odwrotnie...szpital tonie w długach a jego ''dyrektor'' poszedł w ''deweloperkę''...;D
i tam też chyba niezbyt wesoło bo sprawa ucichła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
4 marca 2024r. o 21:22
~~Ciemnofioletowa Gęsiówka napisał(a): ''doradca'' polskiego ''prezy-dęta''

''Poboży wyjaśnił, że patrzy na resort pod przewodnictwem nowego rządu "bardzo krytycznie".

– Niestety, jak obserwuje działania podejmowane przez zastępcę pana ministra Kierwińskiego w obszarze resortowej służby zdrowia, polegające na odwoływaniu dyrektorów, którzy wyprowadzili nasze szpitale z bardzo trudnej finansowej sytuacji na plus i jeszcze pokazali ogromne znaczenie i wagę tych resortowych szpitali w czasie pandemii, (...) to jestem trochę przerażony – wyznał polityk''.

a to ciekawe z tym wyprowadzaniem z ''trudnych sytuacji finansowych'' ...;D
bo u nas wręcz odwrotnie...szpital tonie w długach a jego ''dyrektor'' poszedł w ''deweloperkę''...;D
i tam też chyba niezbyt wesoło bo sprawa ucichła...




Dawniej za komuny 10 do 15% zostawało w kieszeni inwestora :)

Nie którzy mówią że czasy się nie zmienily:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszata Frezja niezalogowany
4 marca 2024r. o 22:01
~~Ciemnogranatowy Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Motylek napisał(a): Trzy tygodnie temu miałem zabieg w prywatnej klinice chirurgicznej GOYA we Wrocławiu. Tu mi proponowano czerwiec lub lipiec najszybciej. Zarejestrowałem się do Wrocławia telefonicznie. Termin oczekiwania na zabieg- tydzień. Rejestrację miałem na 14,30 godz. Wywołano mnie o 14,28 godz. O 17,30 byłem w domu. Dodam tylko, że w naszej wykańczalni leżał bym 3 dni . Pozdrawiam.


Catering jest ważniejszy.. a może budki z Kebabem Św Lukasza opanują szkoły i urzędy:) prponuje pierwsze w starostwie i w Ratuszu :) bon apetyt dla Starosty i prezydenta




W sam raz na kampanie w wyborach samorządowych....stoisko u Kamila:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Mydlnica niezalogowany
25 marca 2024r. o 21:05
Nie mam nic przeciwko młodym lekarzom, ale nie sami jako lekarz prowadzący pacjenta. Nie potrafią odpowiedzieć na pytania, nie mają podejścia w przekazywaniu informacji (najlepiej żeby pacjent umarł we śnie, bo nie ma już ratunku). Diagnozuja możliwości powstania choroby, podają teoretyczne możliwości, ale o badania w danym kierunku, aby każda z nich wyeliminować, musi pytać i PROSIC. pacjent. Ogólnie żenada. Brak ogłady, kultury osobistej, i doświadczenia. To nie jest lecznictwo dla osób faktycznie chorych. Chory, w podeszłym wieku pacjent, nie ogarnie sobie szybciej dodatkowych badań, które są wykonywane poza Bolesławcem. Zdany jest na średnią, żeby nie powiedzieć bardzo marna, opiekę szpitala. Leki przeciwbólowe może podać każdy lekarz nie kierując na dodatkowe badania. Ogólnie bardzo kiepsko. Lekarz był dla mnie zawsze autorytetem., przynajmniej kiedyś tak było. Nie warto. Ponadto: poradnie profilaktyczne funkcjonują online, czyli nikt mnie nie zbada. Płaca tym lekarzom żeby siedzieli w soboty, żeby móc dostać skierowanie na badanie, a na badanie że skierowania okres oczekiwania 1 do 1,5 miesiąca. Profilaktyka po prostu natychmiastowa, a lekarzy online trzeba opłacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego