Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spontaniczne, pełne radości biegi w parku miejskim na Piastów [FOTOREPORTAŻ, WIDEO]
~~Złotoruda Rudbekia niezalogowany
4 marca 2024r. o 8:07
~~Płowoszara Nemezja napisał(a): To wina organizatorów którzy co roku kiboli zapraszają i tolerują. Wstyd panie kandydacie na prezydenta!

Kibole to ich serdeczni przyjaciele, bracia w wierze, a takie spotkanka to kuznia kadr, zeby gowniarze chcieli zostac zadymiarzami. Spiewy hymnu w dresach na poczatek konkursu w bieganiu, kogoś buk opuścił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Rudbekia niezalogowany
4 marca 2024r. o 8:10
~~Czarnawy Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kl napisał(a): Szkoda że nie ma fotki odpalonych rac, dymu i tych którzy zagłuszali hymn śpiewany przez biegaczy:(

Niczego takiego nie było więc nie pokazali. W trakcie hymnu były race jak zawsze na tego typu imprezach np. 1 sierpnia. Teraz nagle zaczęły przeszkadzać;)

Race to jest normalnosć w czasie hymnu? Race w lesie i przy mlodzieży to jest promowanie postaw patriotycznych? Bo śp. Pradziadek AK-owiec nic mi o tym nie wspominał... Na oficjalnych państwowych uroczystosciach rowniez nie było mi dane podziwiac zadnej opcji prezydenta czy umundurowanego wojskowego z racą - ktoś mi to moze wyjasnic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Rudbekia niezalogowany
4 marca 2024r. o 8:14
~~Błękitnozielony Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotoruda Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoszary Jastrzębiec napisał(a): Piękna radosna impreza, a kibole stali w tle coś tam ich było widać ale i tak wszyscy stali bliżej ławek i muzyki więc w zasadzie niezauważeni byli. Ja tam nic nie widziałam tylko cieszyłam się towarzystwem i atmosferą.

No przeciez ci kibole to wyznawcy wykletych, to skad zaskoczenie, ze sie dzicz zachowuje jak zwykle? Biegam, ale nigdy w zyciu bym sie nie pojawiła na imprezie pod takim hasłem i patronatem :/ Biegasz,chyba po piwo do biedronki.

Jakbym do biedronki biegała, to pewnie byśmy sie znali :) ale fakt, nieopodal biedronki mam boisko z bieżnią. A Ty podziwiasz zza płotu depcząc puszki po wczorajszej popijawie miedzy garażami. Tym sie zasadniczo roznimy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Rudbekia niezalogowany
4 marca 2024r. o 8:20
~~Bladolawendowa Choina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtopomarańczowa Scewola napisał(a): a była jakaś przedmowa?...że biegając tam biega się ''ku pamięci'' bandytom łupaszce , ogniowi czy buremu?
nie było...;D
po co mówić prawdę ?...prawda? ;D

Sam jesteś czerwonym bandytom

Dziecko, wróc do podstawówki i wówczas nie bedziesz sie osmieszać próbując kogoś nieudolnie obrazić :)
Wersja prawidlowa: Sam jesteś czerwonym bandytą (takie A z ogonkiem na końcu ;)
Nie dziękuj!
Ale majac takie elementarne braki w języku, ktorego używasz, nie pchaj sie do nauczania nikogo historii ;)) bo kompromitujesz kolegów z konfy, ktorzy sie przylizują i lansują na ętelygencjem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
4 marca 2024r. o 12:45
A to te brawa i wiwaty po zaśpiewaniu humnu i okrzykach ku pamięci Wyklętych to były dlatego że się ludziom nie podobało i byli zgorszeni...??!
Ten kto był, ten wie jak było naprawdę, a ten kto nie był, to może wierzyć w te kłamstwa lub za rok przyjść na obchody i zobaczyć jak prawdziwi patrioci śpiewają hymn i wtedy będzie miał swoje bezstronne zdanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Przebiśnieg niezalogowany
4 marca 2024r. o 17:08
Race? w parku? prostacy i bezmózgowce!!! Oni bawią się, a zwierzęta cierpią.
Cóż takie są pisowskie elity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
4 marca 2024r. o 17:12
~~Złotoruda Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Choina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtopomarańczowa Scewola napisał(a): a była jakaś przedmowa?...że biegając tam biega się ''ku pamięci'' bandytom łupaszce , ogniowi czy buremu?
nie było...;D
po co mówić prawdę ?...prawda? ;D

Sam jesteś czerwonym bandytom
Dziecko, wróc do podstawówki i wówczas nie bedziesz sie osmieszać próbując kogoś nieudolnie obrazić :)
Wersja prawidlowa: Sam jesteś czerwonym bandytą (takie A z ogonkiem na końcu ;)
Nie dziękuj!
Ale majac takie elementarne braki w języku, ktorego używasz, nie pchaj sie do nauczania nikogo historii ;)) bo kompromitujesz kolegów z konfy, ktorzy sie przylizują i lansują na ętelygencjem ;)

Błyskotliwy to ty nie jesteś, naprodukowałeś się na darmo. Rzuć może swoim zezowatym okiem na pierwszy post w wątku, który zacytowałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
5 marca 2024r. o 7:17
Kibole patriotami? Śmiać mi się chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.