Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzysztof Basiak, prezes MZGK w Bolesławcu, odpowie na pytania Bolecnautów - Q&A!
~~Leśny potok niezalogowany
21 marca 2024r. o 5:30
Czy planowane są podwyżki za śmieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Wierzba niezalogowany
21 marca 2024r. o 9:15
Dlaczego miasto robi wycinke drzew a nic nie sadzi? Llatem w miescie jest pieklo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
21 marca 2024r. o 9:24
~~XXX napisał(a): Basiak jak do tej pory miałem do ciebie szacunek ale jak zobaczyłem twoje banery w tle Romana ,to nigdy na ciebie nie zagłosuję ,przejąłeś MZGM po śp Bakalarzu, który również z polecenia Romana kandydował do Powiatu .Zajmij się pracą a nie polityką lokalną .Moja prośba nie głosować na karierowicza ,przecież ten artykuł na bolcu to kampania wyborcza.
. Ostatnia nocna akcja z wycinką krzewów pod pana banerem ile kosztowała i czy firma wystawiła fakturę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Szydlica niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:15
~~Szmaragdowa Bylica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~XXX napisał(a): Basiak jak do tej pory miałem do ciebie szacunek ale jak zobaczyłem twoje banery w tle Romana ,to nigdy na ciebie nie zagłosuję ,przejąłeś MZGM po śp Bakalarzu, który również z polecenia Romana kandydował do Powiatu .Zajmij się pracą a nie polityką lokalną .Moja prośba nie głosować na karierowicza ,przecież ten artykuł na bolcu to kampania wyborcza.
. Ostatnia nocna akcja z wycinką krzewów pod pana banerem ile kosztowała i czy firma wystawiła fakturę?

Są kolejne pytania:

-dlaczego wycinka odbyła się w nocy?
- czy było zezwolenie na wycinkę?
- dlaczego obcięto tylko 3 metry pod bannerem, a nie cały żywopłot
- dlaczego robiła to firma, która serwisuje auta?
- czy ta firma serwisuje też auta słuzbowe MZGK?
- co łączy tę firmę z kandydatem Basikiem?

Mamy prawo pytać! Mamy prawo wiedzieć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misiu puszysty niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:58
Dlaczego nie można oddać zderzaka plastikowego na pszoka ?
Ani na złom nie przyjmują, co to urwał jest za burdel ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bc niezalogowany
21 marca 2024r. o 11:56
Mam pytanko do Pana prezesa czy użyte krawężniki pod stelaże z jego banerami (oraz kolegów z komitetów wyborczych w pomarańczowych kolorach)zakupione zostały na komitet wyborczy czy może zostały pożyczone ze spółki miejskiej którą zarządza??
Ps. Zrobiłem zrzut pytania jakby redaktorzy chcieli wycofać te pytanko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
21 marca 2024r. o 12:29
Czy stelaże na których zawisły bannery komitetu Romana z którego Pan startuje były wytwarzane w którejś z podległych miastu instytucji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
21 marca 2024r. o 13:51
Ile kosztuje postawienie rusztowania i baneru wyborczego ?
Proszę powiedzieć ile Pan zapłacił firmie MZGK za wykonanie i postawienie swoich banerów?
A ile prezydent ? A ile Kowalski ? I pozostali wyborcy?
Dlaczego wiszą na nich tylko ludzie z otoczenia Romana ????

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza