Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder burmistrzem Nowogrodźca, koniec ery ekipy Relicha
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:22
~~Utylizator napisał(a): Zapamiętajcie jeden z drugim idiotą. Nie ma prawnej możliwości odwołania jednego czy kilku radnych. Tylko i wyłącznie całą radę. Więc proszę przestać bredzić głupoty wiejskie tłuki.

Słuchaj idioto jeśli straszycie odwołaniem burmistrza to zapamiętaj ,cała rada też podlega w referendum odwołaniu i ponownym wyborom ,dlatego się nikt z radnych nie odważy złożyć takiego wniosku bo sam może wylecieć z Rady .Po pierwsze żeby referendum było wiążące to musi w nim wziąć udział 3/5 liczby biorących udział w wyborze odwoływanego organu czyli burmistrza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Jaśminowiec niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:24
~~pytanie 2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowobrązowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca 3 drogi napisał(a): Ja myślę że trzeba będzie zorganizować referendum i odwołać radnych szczególnie tych od Relicha ,bo będą szkodzić Gminie .


A ja myślę że jesteś idiotą. Mieszkańcy wypowiedzieli się w wyborach. Z ich woli jest burmistrza i radni. Mają działać w ich interesie, jeśli tak nie będzie wtedy należy rozważyć ich odwołanie: radnych i burmistrzę.


Ojca swego znasz ?

Tak, to milicjant.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:53
~~Purpurowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pytanie 2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowobrązowa Petunia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca 3 drogi napisał(a): Ja myślę że trzeba będzie zorganizować referendum i odwołać radnych szczególnie tych od Relicha ,bo będą szkodzić Gminie .


A ja myślę że jesteś idiotą. Mieszkańcy wypowiedzieli się w wyborach. Z ich woli jest burmistrza i radni. Mają działać w ich interesie, jeśli tak nie będzie wtedy należy rozważyć ich odwołanie: radnych i burmistrzę.


Ojca swego znasz ?
Tak, to milicjant.

Ale to był ten ,,dobry'' milicjant !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec gminy niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 19:32
Kiedyś pisałem ,że Gmina Nowogrodziec liczy 15 tys mieszkańców i gdyby zgłosiła do Państwowej Komisji Wyborczej ,że nie chcą się łączyć z Gminą Osiecznica do wspólnej listy wyborczej to z urzędu przypadało by 4 mandaty dla mieszkańców G Nowogrodziec a co mamy dzisiaj ,nie wiadomo czy się śmiać czy płakać aż 1radnego z Zebrzydowej , do rady weszło za to aż 3 radnych z Osiecznicy i jeden z Bolesławca . To są właśnie te zaniedbania ustępującej władzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Hakonechloa niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 19:50
~~mieszkaniec gminy napisał(a): Kiedyś pisałem ,że Gmina Nowogrodziec liczy 15 tys mieszkańców i gdyby zgłosiła do Państwowej Komisji Wyborczej ,że nie chcą się łączyć z Gminą Osiecznica do wspólnej listy wyborczej to z urzędu przypadało by 4 mandaty dla mieszkańców G Nowogrodziec a co mamy dzisiaj ,nie wiadomo czy się śmiać czy płakać aż 1radnego z Zebrzydowej , do rady weszło za to aż 3 radnych z Osiecznicy i jeden z Bolesławca . To są właśnie te zaniedbania ustępującej władzy .

A po jakiego ciula ci radni ? Wywalić wszystkich , bo to tylko kasa idzie z naszych podatków. Tylko koryta się liczą nic więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 19:51
Radny Hałka który w Gminie Nowogrodziec robi ponad 1tysiąc głosów jest mieszkańcem Bolesławca !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lepnica niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 20:23
~~xyz napisał(a): Radny Hałka który w Gminie Nowogrodziec robi ponad 1tysiąc głosów jest mieszkańcem Bolesławca !

Radny Kołodziej jest mieszkańcem Bolesławca ,Radny Kozak mieszkaniec Osiecznicy ,Skóra mieszkaniec Zebrzydowej , Błoniarz mieszkanka Dobrej .Teraz mieszkańcy gminy Nowogrodziec popatrzcie na kogo żeście głosowali ,?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 20:29
~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Radny Hałka który w Gminie Nowogrodziec robi ponad 1tysiąc głosów jest mieszkańcem Bolesławca !

Radny Kołodziej jest mieszkańcem Bolesławca ,Radny Kozak mieszkaniec Osiecznicy ,Skóra mieszkaniec Zebrzydowej , Błoniarz mieszkanka Dobrej .Teraz mieszkańcy gminy Nowogrodziec popatrzcie na kogo żeście głosowali ,?

Na co zagłosowali to będą mieli , tylko brawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza