Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kradli paliwo z ciężarówek. Wpadli na gorącym uczynku!
~~Piwna Słonecznica niezalogowany
18 kwietnia 2024r. o 15:09
Wystarczy podpuścić jednych na drugich i efekty widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ej niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 16:19
Wydaję mi się ,że biednych nie okradaja .może to osiedlowy Robin Hood .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 9:48
~~Złocistożółta Kalia napisał(a): Złapali kierowców na gorącym uczynku? Powszechnie wiadomo, że kierowcy (bardzo wielu) okradają właścicieli pojazdów, którymi jeżdżą!
A teraz 3...2...1.... - tirowcy wyć do tego posta!
czytam te twoje wypociny i odnoszę wrażenie że jesteś oderwany od rzeczywistości , te TIRAKI jak piszesz zarabiają na dzień dzisiejszy od 7500 zł do nawet 11500 zł / miesiąc wiadomo ciężka robota ciężka kasa , a ty robaczku gdzie pracujesz i podstawe zarabiasz ? i pewnie posiadasz prawko tylko Beeeeeeeee , a wiesz kto robi Beeeeeeee ? no zgadnij ? Baran ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima