Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gnała bmw ponad 201 km/h, dostała mandat 2500 zł i 15 punktów[WIDEO]
~~Przepis niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 14:19
Dzięki za doinformowanie byłem w błędzie teraz mogę pocisnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Begonia niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 16:02
Lepiej bylo W 126 p pseudo kaszlak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Dyptam niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 16:04
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Perłowoszary Ostrokrzew napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): szybko ale bezpiecznie.


Do czasu aż w coś nie przypierdzieli bądź nie zdąży wyhamować.

większe zagrożenie to ślimaki na drodze.


Czyli jadąc (przepisowo) na autostradzie 120-140km/h to ślimaczenie i zagrożenie? Co niektórzy to prawo jazdy w chipsach znaleźli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 16:30
W taką pogodę ktoś się goni jakaś k....kierowczyni, dziwne . Bardzo dziwne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 17:32
~~Modrawy Dyptam napisał(a): Czyli jadąc (przepisowo) na autostradzie 120-140km/h to ślimaczenie i zagrożenie? Co niektórzy to prawo jazdy w chipsach znaleźli.


90 km/h na autostradzie, przyklejeni do lewego pasa.... 30km/h w mieście, kwintesencja ślimaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Tunbergia niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 20:18
nie wjeżdżam na A4 bo mnie wszyscy lewym pasem wyprzedzają
czasem prawym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Moszenki niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 20:33
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modrawy Dyptam napisał(a): Czyli jadąc (przepisowo) na autostradzie 120-140km/h to ślimaczenie i zagrożenie? Co niektórzy to prawo jazdy w chipsach znaleźli.


90 km/h na autostradzie, przyklejeni do lewego pasa.... 30km/h w mieście, kwintesencja ślimaków.


Przecież to nie reguła…i w tym momencie lepiej zapierdlac 200lm/h OMG…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 22:13
Kiedyś jechałem w terenie zabudowanym przez Godzieszów 93 km/ na godzinę i nadgorliwy ,,PIES"skierował tą sprawę do Sądu twierdził kundel że stworzyłem zagrożenie w ruchu lądowym .oczywiście zostałem ukarany przez Sąd karą 300 zł i o dziwo nikt mi nie przypisał punktów karnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.