Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeleń z naszych borów
~~Złotorudy Bluszczyk niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 9:13
~~ napisał(a): A wiesz co to jest naturalna selekcja?

To powiedz dlaczego u zwierząt reproduktorem zostaje tylko zwycięzca z całego stada który zapewnia najlepsze geny swojemu potomstwu ,u ludzi jest inaczej ,dlatego tylu ludzi jest słabych i chorowitych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Tulipan niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 21:25
no ,kiedy zwycięzca walczy inni zapładniają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Słonecznica niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 0:22
Jeleń na rykowisku -najładniejszy obraz w muzeum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.