Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się stało z Impulsem?
~~Starozłota Stokrotka niezalogowany
17 maja 2024r. o 9:38
widać że idzie jakaś odwilż u Romana... gliniada wraca, etatowego pozamiatali... ciekawie się robi... może blues nad bobrem wróci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Ułudka niezalogowany
17 maja 2024r. o 12:50
~~Liliowoniebieska Dalia napisał(a): W końcu mamy super przewodniczącego Rady Powiatu, kulturalny, elokwentny i merytoryczny wieloletni samorządowiec.Małkowski i Gabrysiak tworzą zgrany duet.


Czyli dwa półdupki Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Ułudka niezalogowany
17 maja 2024r. o 13:00
Wystękał jakieś na szybko bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Tawułka niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:29
„ Starozłota Stokrotka niezalogowany
6 godz. 46 min. temu

widać że idzie jakaś odwilż u Romana..
. gliniada wraca,
etatowego pozamiatali... ciekawie się robi... może blues nad bobrem wróci : „
Może Romek odchodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Orlik niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:49
~~Dkfjdjd napisał(a): Co się stało z impulsem ? Odpowiadam : Maciek sprzedał impuls PiS-owi za stołek w ARIMRDaj spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Orlik niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:51
~~Niebieski Mniszek napisał(a): Wygląda na to że Platforma się pogubiła. Raz głosują tak raz tak? Oni nawet nie wiedzą że w sumie też już nie są w opozycji. Zabierać się wspólnie do pracy i tyle.PO do pracy, nie pomyliłeś czegoś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Orlik niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:52
~~Fis napisał(a): Małkowski zręcznie wystawił Molaka na prezydenta wiedząc, że ani Molak ani on sam nie mają szans z Romanem. Sam pewnie poczeka do wyborów w których nie będzie startował Roman. Co do koalicji to pewnie spodziewał się, że może stracić stanowisko po nowym rozdaniu w sejmie i chce się jakoś zabezpieczyć. To nie są ludzie, którzy mają własne firmy czy inne zaplecze finansowe. I nie można im czynić z tego zarzutu bo każdy chce się zabezpieczyć. Realpolitik to się chyba nazywa :)Maciek to mądry facet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Borówka niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:52
~~Starozłota Stokrotka napisał(a): widać że idzie jakaś odwilż u Romana... gliniada wraca, etatowego pozamiatali... ciekawie się robi... może blues nad bobrem wróci :)


Może tak na koniec chce po prostu z ludźmi dobrze żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza