Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski dalej w grze, ale nie jest już Bezpartyjnym Samorządowcem
~~Złocistobrązowa Trzmielina niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 12:01
~~POdwyżki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gołębi Wrotycz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Łososiowy Gajowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Cebula napisał(a): koryto+

Przybylski 5 lat temu oszukał PO i związał się korytem z PISowcami a dzisiaj PO zgadza się na jego nominację .platformo obudź się ,więcej na was nie zagłosuję .


Ja też, ale dlatego, że przewodniczący KO Donald Tusk nie dotrzymuje obietnic wyborczych, i robi ze swoich wyborców...
, kwoty wolnej od podatku 60.000 zł i paliwa po 5, 19 zł za litr nie ma, rachunki za gaz i prąd nie są o połowę mniejsze, a w sklepach nie jest taniej.Za to paliwo jest po 7 zł, w sklepach jest drożej, żywność drożeje z dnia na dzień,a od lipca rachunki za gaz wzrosną o 60%, a za wodę i prąd o40%. I ja tu wierzyć w słowa członków KO, którzy swoimi twarzami to firmują.
PO musi robić podwyżki ,bo tyle co nakradli złodzieje z PIS i Solidarnej Polski to gdzieś te miliardy trzeba znaleźć .!

Tamci kradli i były pieniądze. Ci przyszli i po 3 miesiącach wyciągnęli swoje słynne hasło (które już kiedyś wszędzie ogłaszali): piniędzy nie ma

Nie był jeszcze w PiS i Solidarnej Polsce. Kto wie za 4 lata pewnie znowu zmieni kolor skóry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.