REKLAMA
BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu - Musimy przygotować się na kolejne takie zdarzenia - mówi Andrzej Janiec
BolecForum Bolecnauci komentują

- Musimy przygotować się na kolejne takie zdarzenia - mówi Andrzej Janiec

56 odpowiedzi strona 5 z 7
~~Ksywagość
Ale to co wójt zrobił bo worki dał powiat sprzęt mieszkańcy gminy, ręce do pracy skrzyknęli zagrożeni mieszkańcy, co robil wojt bo zarządzenie kryzysowe lezalo na calej linii. Odsylanie wezwanych zolnierzy z jefnrgo końca wioski na drugi zero koordynacji, zarzadzenie ewakuacji i postawienie przysłowiowego krzyzyka na Krepnicy. Brak informacji na temat mozliwych dojazdow dla wolontaruszy, publikowanie in
nieaktualnych informacji . Zero koordynacji ,
~~Sinoniebieski Rojnikgość
~~Ksywa napisał(a): Ale to co wójt zrobił bo worki dał powiat sprzęt mieszkańcy gminy, ręce do pracy skrzyknęli zagrożeni mieszkańcy, co robil wojt bo zarządzenie kryzysowe lezalo na calej linii. Odsylanie wezwanych zolnierzy z jefnrgo końca wioski na drugi zero koordynacji, zarzadzenie ewakuacji i postawienie przysłowiowego krzyzyka na Krepnicy. Brak informacji na temat mozliwych dojazdow dla wolontaruszy, publikowanie in
nieaktualnych informacji . Zero koordynacji ,

ja w szocu
~~Odpgość
~~Ksywa napisał(a): Ale to co wójt zrobił bo worki dał powiat sprzęt mieszkańcy gminy, ręce do pracy skrzyknęli zagrożeni mieszkańcy, co robil wojt bo zarządzenie kryzysowe lezalo na calej linii. Odsylanie wezwanych zolnierzy z jefnrgo końca wioski na drugi zero koordynacji, zarzadzenie ewakuacji i postawienie przysłowiowego krzyzyka na Krepnicy. Brak informacji na temat mozliwych dojazdow dla wolontaruszy, publikowanie in
nieaktualnych informacji . Zero koordynacji ,
Idź się lecz masz chyba nie skoordynowana glowe
~~etykgość
~~Złocisty Krwawnik napisał(a): Niestety redaktor odbiega poziomem od rozmówcy….. nie pierwszy raz
Każmirz ta ty nie przerywaj..... - Młody ma więcej kultury
~~Zszarzała Kolczurkagość
Powódź w 1997 była bo papież był u nas z pielgrzymką - żeby uniknąć kolejnych nie należy wpuszczać papieży.
~~Erykgość
Najlepiej widać jak dział wójt w Krepnicy. Nakazał ewakuację, ale mieszkańcy pokazali co należy robić. Jednym zdaniem powódź zaskoczyła wójta, brak rozeznania, bo można było zrobić więcej.
~~Antekgość
Co takiego pozytywnego zrobił obecny wójt? Został zaskoczony powodzią i tyle w temacie. Brak koordynacji działań, wszystko na żywioł.
~~Ciemnokasztanowy Wilczomleczgość
~~Zszarzała Kolczurka napisał(a): Powódź w 1997 była bo papież był u nas z pielgrzymką - żeby uniknąć kolejnych nie należy wpuszczać papieży.


~~Zszarzała Kolczurka napisał(a): Powódź w 1997 była bo papież był u nas z pielgrzymką - żeby uniknąć kolejnych nie należy wpuszczać papieży.

Po Cię ochroni razem z Donaldem. Napisz , na pewno jutro przyjedzie.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA ZSTiP zaprasza