BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Dyrektor Szpitala św. Łukasza członkiem Rady Społecznej Wydziału Mechanicznego
BolecForum Bolecnauci komentują

Dyrektor Szpitala św. Łukasza członkiem Rady Społecznej Wydziału Mechanicznego

44 odpowiedzi strona 4 z 6
~~święy przeklętygość
U Barczyka to najpierw czekasz na zapisanie się , później zapisujesz się i wtedy czekasz.
~~Ołowianoszary Cyprysikgość
~~święy przeklęty napisał(a): U Barczyka to najpierw czekasz na zapisanie się , później zapisujesz się i wtedy czekasz.

Szkoda tylko nas mieszkańców, że taki szpital mamy, coraz dalej od pacjenta

~~Biskupia Piwoniagość
~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~święy przeklęty napisał(a): U Barczyka to najpierw czekasz na zapisanie się , później zapisujesz się i wtedy czekasz.

Szkoda tylko nas mieszkańców, że taki szpital mamy, coraz dalej od pacjenta




Ooooooo..ale dyrektora w tv ;)
~~Żółtobiały Groszekgość
~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~święy przeklęty napisał(a): U Barczyka to najpierw czekasz na zapisanie się , później zapisujesz się i wtedy czekasz.

Szkoda tylko nas mieszkańców, że taki szpital mamy, coraz dalej od pacjenta




Staroście Gabrysiakowi dziekuj za to.
~~Szarobiała Iglicagość
~~Karminowoczerwony Dyptam napisał(a): Powołany na CZŁONKA.
..brawa :)..poznali się:)


A dobre :)
~~Słomkowa Ślazówkagość
~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka jest prawda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): jaja sobie robi ten dyrektorek????????????

Słusznie, bo na sprawach technicznych to niewiele się zna.
Albo ignoruje przeciętniaka.
Raczej ignoruje, słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc razem ze ~~rys napisał(a): Mechanicznie już badają nas w badaniach przesiewowych chyba się zna ! komputer lekarz w nim drukarka badanie pobranie krwi przy odbiorze podobnie
A z tego coś wynika? Robią badania i co w związku z tym? A jak coś wyjdzie to ratuj się kto może a pacjent to intruz

A wynika to że oni mają lekko zarobioną kasę , a ty się zapisujesz do specjalisty , którego zobaczysz , jak dożyjesz , za kilka lat.
Dokladnie na pewno pacjent to zło konieczne, ważne by kasa się zgadzała


Tak zarzad powiatu spełnia nadzór i swoje obowiazki statutowe?
~~Płowobrązowy Głóggość
~~Słomkowa Ślazówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~taka jest prawda napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowianoszary Cyprysik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółty Tamaryszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): jaja sobie robi ten dyrektorek????????????

Słusznie, bo na sprawach technicznych to niewiele się zna.
Albo ignoruje przeciętniaka.
Raczej ignoruje, słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc razem ze ~~rys napisał(a): Mechanicznie już badają nas w badaniach przesiewowych chyba się zna ! komputer lekarz w nim drukarka badanie pobranie krwi przy odbiorze podobnie
A z tego coś wynika? Robią badania i co w związku z tym? A jak coś wyjdzie to ratuj się kto może a pacjent to intruz

A wynika to że oni mają lekko zarobioną kasę , a ty się zapisujesz do specjalisty , którego zobaczysz , jak dożyjesz , za kilka lat.
Dokladnie na pewno pacjent to zło konieczne, ważne by kasa się zgadzała

Tak zarzad powiatu spełnia nadzór i swoje obowiazki statutowe?



Wspólne zdjecia przed wyborami zobowiazują. ale czy tylko zdjęcia???
~~Szarożółty Kielichowiecgość
"słynie z braku szacunku do ludzi, pracowników, itd..żałosny gosc "

otoczył się fundacją klakierów ;) spółek,spółeczek .
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.