Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awaria systemu komputerowego w szpitalu św. Łukasza w Bolesłwcu
~~Gołębi Hibiskus niezalogowany
przedwczoraj o 14:27
~~Kasztanowoczerwony Groszek napisał(a): Nie hakerstwo..?? - a sieci plus też są kłopoty internetem - w punkcie plus tłumaczy miły pan że to usterka techniczna...? hmm. Nasz kraj zaprosili migrantów najlepszych.." profesorów". To dopiero preludium
W Plusie to awaria już ósmy dzień trwa. Jak dzwonię to mówią, ze nie ma awarii , nie ma internetu, przerywa połączenia. Router mam na balkonie bo inaczej nic nie działa. Porażka z tą firmą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Lewizja niezalogowany
przedwczoraj o 14:37
~~Rudobrunatnyrudawy Ubiorek napisał(a): To nie atak hakerski nie popadajmy w paranoję. To poziom w tym również organizacyjny tego szpitala. Placówka w ładnym opakowaniu a środek bez zmian.

Środek że zmianami również
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Świerk niezalogowany
przedwczoraj o 15:17
Kto dzisiaj w Plusie korzysta z usług ja 20lat temu się pożegnałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Berberys niezalogowany
przedwczoraj o 15:23
~~Niebieskozielony Świerk napisał(a): Kto dzisiaj w Plusie korzysta z usług ja 20lat temu się pożegnałem.


Rodzina Solorza, jego wielbiciele i naiwni korzystają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
przedwczoraj o 15:28
Nie narzekajcie jedzie za granicę to zobaczycie jaka jest opieka (Irlandia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
przedwczoraj o 15:48
awaria od 10 do 13 kto z lekarzy mógł pracować bez sieci pracował na kartki zapisując potem wpiszą w system ale nie wszyscy mogli jak badania były zapisywane w system zamiast o 11 wyszedłem z przychodni po 14:30 ale załatwiona sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
przedwczoraj o 16:31
W lany poniedziałek też była awaria czekaliśmy 6 godzin na SOR i wyszliśmy bez badań!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Dalia niezalogowany
przedwczoraj o 16:35
~~Gołębi Hibiskus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowoczerwony Groszek napisał(a): Nie hakerstwo..?? - a sieci plus też są kłopoty internetem - w punkcie plus tłumaczy miły pan że to usterka techniczna...? hmm. Nasz kraj zaprosili migrantów najlepszych.." profesorów". To dopiero preludium
W Plusie to awaria już ósmy dzień trwa. Jak dzwonię to mówią, ze nie ma awarii , nie ma internetu, przerywa połączenia. Router mam na balkonie bo inaczej nic nie działa. Porażka z tą firmą.


potwierdzam plus ma jakieś awarie bo u nas też rwie tv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza