Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Nawrocki zaprzysiężony na Prezydenta RP
~~Białawy Barwinek niezalogowany
19 godz. 13 min. temu
Biedny komusze syny 10 lat będą teraz wyć. Bo Polak został prezydentem Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Sundaville niezalogowany
19 godz. 10 min. temu
Ja też potrafię nawet czasami lepsze głupoty pierd... Od jego ale to jest tylko dowód na to że Jacy wyborcy taki Prezydent i niema się co dziwić. Druga strona medalu jest taka że to nic z tego tego nie będzie mądrego a trzy od tego jest rząd kolejny nabucony krzykacz, fajna robota czyli vetoeanie wszystkiego. Abdykacja rozumu niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczciwy Karolek niezalogowany
19 godz. 8 min. temu
~~Białawy Barwinek napisał(a): Biedny komusze syny 10 lat będą teraz wyć. Bo Polak został prezydentem Polski.

~~Białawy Barwinek napisał(a): Biedny komusze syny 10 lat będą teraz wyć. Bo Polak został prezydentem Polski.


Tak tak sutenerski i alfonsowy pa.acu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Oczar niezalogowany
19 godz. 6 min. temu
~~Białawy Barwinek napisał(a): Biedny komusze syny 10 lat będą teraz wyć. Bo Polak został prezydentem Polski.


Taki sam on "Polak" jak i ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Funkia niezalogowany
18 godz. 42 min. temu
żal d--- ściska aż miło posłuchać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polacy niezalogowany
18 godz. 10 min. temu
Niech żyje prezydent RP Karol Nawrocki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do wyznawców tuska niezalogowany
18 godz. 8 min. temu
Przegrywać też trzeba umieć z godnością i honorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wnekol niezalogowany
18 godz. 0 min. temu
Ci co głosowali w ankiecie że nie będzie Prezydentem wszystkich polaków to chcą się pozbyć obywatelstwa?
Dyrektor jest dyrektorem także tych którzy go nie lubią.
Premier także tych którzy nie dali mu poparcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza