Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

211
skorn
21 grudnia 2009r. o 20:48
bajka z elfami

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
21 grudnia 2009r. o 22:05
czas polecić coś rasowo ostrego na święta

Statek Widmo [2002] - Grupa "łowców wraków" pod wpływem pewnego młodego tajemniczego "gościa" wyrusza po nowy łup: zaginiony przed ponad 50 laty liniowiec.




Dopisane 21.12.2009r. o godz. 22:05:

--------------------------------------------------
Głosy [2005] - Jonathan Rivers od śmierci żony pogrążony jest w rozpaczy. nie potrafi się pogodzić z myslą, że już nigdy nie spotka ukochanej ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3740
#Joliii nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 16:01
Naprawde warto AVATAR Bylam,zobaczylam,docenilam :) !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3225
#erjotka nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 16:07
Ja też polecam AVATAR w 3D, film masakruje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 16:40
ciekawa opinia, aczkolwiek szkoda, że taka lakoniczna.
możesz mi, proszę, wytłumaczyć co oznacza słowo użyte przez Ciebie na końcu Twojej wypowiedzi ?

jestem jeszcze przed seansem i chętnie dowiem się czegoś więcej : >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3225
#erjotka nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 16:48
Dotka, jeśli jesteś przed seansem, to nie mogę nic zdradzić, efekty 3D są bajeczne w tym filmie, to trzeba zobaczyć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 17:10
liczyłam na szerszą recenzję. no nic, poczytam na innych portalach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3225
#erjotka nieaktywny
27 grudnia 2009r. o 17:42
nie czepiaj się, ja oglądam zwiastun i już wiem czy chcę pójść na film, czy nie, nie liczę na czyjeś opinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza